За високі результати та активну участь у забезпеченні роботи обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради нагороджено голову райдержадміністрації Олега Легезу під час підведення підсумків роботи Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України за 2016 рік та визначення основних завдань в зазначеній сфері на 2017 рік.

  Участь у засіданні взяли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко.

  Вітаючи присутніх, Валерій Коровій подякував за відданість справі, врятовані життя та швидке реагування в надзвичайних ситуаціях. Про виконання основних завдань у сфері цивільного захисту у минулому році та пріоритетні напрямки діяльності системи цивільного захисту Вінницької області доповів начальник головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук.

  Про участь Вінницької області у проведені командно – штабних змагань інформував директор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко. Він відмітив високий фаховий рівень та зразкову підготовленість відповідних служб районів.

  Командно – штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області відбулись і у Жмеринському районі в липні 2016 року. Був відмічений високий рівень району в підготовці до командно – штабних навчань.