Закликав перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Монастирський на засіданні організаційного комітету по відзначенню в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 – річниці виведення військ з Афганістану, який відбувся 8 лютого 2017 року за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Учасники засідання затвердили план заходів, серед яких: упорядкування пам’ятників, меморіальних дощок, місць поховання загиблих у Республіці Афганістан та інших локальних конфліктах, під час антитерористичної операції, розчищення пішохідних зон і під’їзних шляхів до них. Вжиття заходів щодо поліпшення медичного та соціального обслуговування, забезпечення ліками інвалідів війни, учасників бойових дій в Афганістані, під час проведення антитерористичної операції та на території інших держав, членів сімей загиблих, в тому числі проведення їх диспансеризації.

  В загальноосвітніх навчальних закладах району відбудеться проведення тематичних уроків, лекцій з історії війни в Афганістані, інших локальних конфліктів, екскурсії до музеїв, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав.

  Керівництво району візьме участь в презентації музею афганської слави, який нещодавно змінив місце розташування.

  15 лютого по всіх населених пунктах району буде організовано покладання квітів до пам’ятників, місць поховань воїнів, які загинули під час війни в Афганістані, антитерористичної операції, інших локальних конфліктах.

  Районний захід з нагоди відзначення пам’ятної дати відбудеться 15 лютого за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників бойових дій, членів родин загиблих та громадськості.

  Всім родинам загиблих та воїнам – інтернаціоналістам буде надана матеріальна допомога.