6 лютого 2017 року о 10.00 годині стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання і триватиме до 17 березня 2017 року. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

  З метою своєчасної обробки персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, необхідно підготувати та надіслати комплекти реєстраційних документів випускників старшої школи, список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі ЗНО до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти до 20 лютого 2017 року.

  Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня, додаткову – з 3 до 12 липня.

  Детальну інформацію про порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання подано на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), сторінках Центру в соціальних мережах ВКонтакте/uceqa, Facebook/zno.ukr.center, на сайті Вінницького РЦОЯО (vintest.org.ua).