Декілька днів тому Україна здригнулась від нового підступного, ворожого удару російських військ по мирному населенню Авдіївки. Сюжети по українському телебаченню не змогли залишити байдужим нікого. Тому, об’єднавшись в спільній меті – допомогти співвітчизникам, що опинились в скрутному становищі, українці збирали та відправляли на Схід все необхідне.

  Активно долучились до благодійної акції і жителі Жмеринського району. Ковдри, теплі речі, чай, печиво, цукерки, консервація, сало, ковбасні вироби, дитяче харчування, памперси, сірники, свічки та ін. – це все, що жмеринчани активно приносили в пункт збору, який розташовувався в приміщенні райдержадміністрації.

  Першими відгукнулись допомогти жителі Слободо – Межирівської сільської ради. Долучились і Жуковецька, Стодулецька, Станіславчицька, Дубівська, Кармалюківська та Браїлівська територіальні громади.

  Суттєву допомогу надали підприємства ТОВ «Демидівський граніт» та ТОВ «Агросервіс – Біликівці».

  Завзято надавали допомогу і працівники районної державної адміністрації: управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту, відділ освіти, сектор з питань цивільного захисту, служба у справах дітей, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, відділ охорони здоров’я, відділ містобудування, архітектури та інфраструктури.

  Із громадських організацій ініціативу проявила районна організація ветеранів.

  Дякуємо всім небайдужим!

  НЕХАЙ НЕ ЗБІДНІЄ РУКА, ЩО ДАЄ!