В районі 6475 сімей одержують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива

  На обліку в управлінні соціального захисту перебуває 12085 осіб, які отримують різні види державної соціальної допомоги, з них 5610 одержувач отримують 18 різних видів допомог, 6475 сімей є одержувачами субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та придбання скрапленого газу та твердого палива.

  З початку року нараховано різних видів допомоги на загальну суму – 53070,8 тис. грн.,профінансовано – 53070,8 тис. грн.,заборгованості станом на 01.01.2017 року не має. Для виплати населенню району готівкою субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу з початку року нараховано – 4934,6 тис.грн., виплачено – 5193,7тис.грн.(в т.ч. 658,5 тис.грн. заборгованість 2015р.), заборгованість станом на 01.01.2017 року – 399,4 тис.грн. Нараховано коштів для надання населенню субсидії по житлово комунальні послуги з початку року – 61279,6 тис.грн., перераховано підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг– 27027,5 тис.грн., заборгованість складає 10382,6 тис.грн.

  Здійснюється постійний контроль за дотриманням вимог чинного законодавства щодо соціального захисту сімей з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, цільовим використанням коштів отриманої допомоги при народженні дитини та створення батьками належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей..

  В районі постійно проводяться обстеження умов проживання сімей заявників з метою визначення складу сім’ї, ступеня нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для існування, перевіряється достовірність та повнота інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги, проводяться вибіркові перевірки особових справ одержувачів державних соціальних допомог, інших соціальних та компенсаційних виплат. Фізичним та юридичним особам надаються консультації та рекомендації, проводиться роз’яснювальна робота, у тому числі в засобах масової інформації, з питань надання державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

  Проведені наради з соціальними працівниками Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району, Вінницької області», з уповноваженими особами сільських та селищної ради з питань посилення контролю за додержанням законодавства при призначенні державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.

  В районі забезпечено своєчасне проведення призначення та перерахунок призначених субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку зі зміною цін і тарифів - 6475 сім’ям, на наступний строк - 1200 сім’ям, у яких завершився строк субсидії, з урахуванням норм постанов Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року №317 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року №409 та № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України ».