Плавальний басейн «Юність» у Жмеринці з 2007 року закритий, у зв’язку з аварійністю. Наразі відновленням споруди зайнялася Жмеринська міська рада. Як повідомляє мерія, 25 березня відбулося засідання тендерного комітету з розкриття пропозицій конкурсних торгів на виконання робіт з реконструкції спортивно-оздоровчого закладу «Юність».

  Як було оголошено, про наміри взяти у участь у торгах заявили семеро претендентів: ПП «Вок-плюс» (м.Жмеринка), ООО «Промжилстрой» (м.Київ), ПП «Тур» (м.Вінниця), ТОВ «Будівельна компанія «Поділля-трансбуд» (м. Кам’янець-Подільський), ВКФ «Комета» ЛТД ТОВ (м.Вінниця), ТОВ «Укрбудальянс» (м. Світловодськ, Кіровоградська обл.) та ТОВ «Аква-люкс. Вінниця».

  Але свої пропозиції подали тільки троє із семи претендентів. Відтак, комісія перейшла до розкриття пропозицій учасників у порядку їх поступлення. Тож вартість виконання робіт з реконструкції спортивно-оздоровчого закладу «Юність», запропоновані ПП «Тур» становить 8 млн. 856 тис. 925 грн. 20 коп. За той самий обсяг робіт «Комета» ЛТД ТОВ та «Аква-люкс. Вінниця» запропоновували 10 млн. 570 тис. 964 грн. 49 коп. та відповідно 10 млн. 557 тис. 656 грн. 41 коп. За підсумками торгів, тендерною комісією впродовж 20 днів буде прийнято рішення про переможця конкурсу.