26 січня відбулася колегія Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, в якій взяли участь начальник управління соціального захисту населення Василик Н.В. та директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району Вінницької області» Оголенко Т.І.

  Колегія відбулася під головуванням директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Заболотної Н.М. В ході засідання обговорили підсумки роботи соціальної галузі за 2016 рік та визначили пріоритетні напрями роботи у 2017 році. У своєму виступі Заболотна Н.М. також наголосила на недопущенні скорочення працівників територіальних центрів при створені ОТГ, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

  На колегії були присутні депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Мазур Г.Ф., депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Хребтій Я.В., а також уповноважена з прав людей з інвалідністю Панасюк Р.В.

  Перед присутніми виступив Мазур Г.Ф.,який зазначив, що для нього найбільш важливим питанням є ефективне використання бюджетних коштів. Також він наголосив і на тому, що в незадовільному стані знаходяться будівлі інтернатних закладів, а також потребують покращення матеріально-технічної бази. І якщо в 2016 році додаткові надходження обласного бюджету спрямовувались на сферу охорони здоров’я, то в поточному році потрібно більше уваги приділити закладам і установам соціального захисту.

  Директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Т.І.Оголенко