Стартував набір на службу в підрозділи поліції Вінниччини. На цьому етапі відберуть 20 кандидатів на службу з числа цивільних осіб. Про це на прес конференції повідомив т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос.

  Розпочалась робота з відбору цивільних осіб на службу до поліції на конкурсній основі. Поліцейська комісія відбиратиме 20 кандидатів на посади інспекторів секторів реагування патрульної територіальних підрозділів поліції.

  Кандидати на службу мають пройти кілька етапів відбору - тестування на знання законодавчої бази (професійний тест), на загальні здібності і навички (тест загальних навичок), особистісних характеристик (психологічний тест). Крім того на них чекає медичне обстеження військово-лікарською комісією та перевірка рівня фізичної підготовки. Остаточне рішення про прийняття на службу буде прийматися колегіально поліцейською комісією після проведення співбесід з кандидатами.

  До службових обов’язків інспекторів секторів патрульної поліції належить своєчасне реагування на заяви й повідомлення громадян про вчинення правопорушення, які надходять по лінії «102», припинення правопорушень, надання допомоги (зокрема домедичної і медичної) громадянам, які її потребують, патрулювання території обслуговування з метою попередження і виявлення правопорушень, здійснення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху та його регулювання.

  В поліції чекають на людей мотивованих людей з вищою освітою, орієнтованих на якісні зміни в державі.

  Закінчення відбору та призначення на вакантні посади планується орієнтовно у березні 2017 року. Зокрема, уся надана для реєстрації інформація буде перевірятися на відповідність.

  Під час проходження тестування кандидати на службу в поліцію мають набрати не менше 25 балів за тест на професійний тест та тест загальних навичок – в цілому не менше 50 балів. Лише за такої умови особа буде допущена до наступного етапу відбору.

  Вичерпна інформація про умови відбору на службу в поліції розміщена на офіційному сайті ГУНП у Вінницькій області за посиланням https://vn.npu.gov.ua/uk/publish/article/301474

  Жмеринський ВП ГУНП