Йшлося на спільному засіданні колегії відділу у справах молоді та спорту Жмеринської райдержадміністрації та президії районної Ради ВФСТ «Колос» 26 січня 2017 року. У ньому взяли участь: заступник керівника виконавчого апарату районної ради Е.Крайнік, начальник відділу у справах молоді та спорту В.Марчук, головний спеціаліст відділу О.Скакун, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, провідний фахівець районного спортивного товариства «Колос» Л.Нікітіна, голова ради ветеранів спортивного руху Жмеринщини П.Бойцун, викладач фізичного виховання Чернятинського коледжу ВНАУ Р.Вознюк, Браїлівський селищний голова В.Резедент, Станіславчицький сільський голова В.Перепечай.

  На порядок денний наради винесено 5 питань.

  Про підсумки роботи відділу у справах молоді та спорту і районного спортивного товариства «Колос» за 2016 рік доповідали В.Марчук та Л.Нікітіна. Анонсували проведення підсумкової колегії 9 лютого 2017 року.

  В.Марчук озвучив план роботи відділу та спортивного товариства на поточний рік, календарний план та комплексні спортивні заходи. Повідомив про перспективи їх фінансового забезпечення. Інформував учасників зібрання про зміни у статуті районного спортивного товариства «Колос».