Голова райдержадміністрації Олег Легеза: «Легалізація заробітної плати – запорука розвитку економіки та гідного забезпечення майбутнього громадян»

  Актуальною проблемою сьогодення являється виплата заробітної плати у конвертах. Тому дане питання стало темою для обговорення на нараді із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

  В районі проводиться робота щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, здійснюється контроль у відповідності до вимог нормативно – правових актів, що регулюють порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

  Минулого року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення обстежено 128 суб’єктів господарювання, в тому числі 4 юридичних особи, з питань нелегального використання найманої праці, зокрема, працюючих осіб без оформлення трудових відносин. В ході перевірки було виявлено 20 працівників без оформлення трудових відносин.

  За результатами перевірки було зареєстровано 13 трудових договорів. Додатково надійшло до бюджету 13,8 тис.грн.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза закликав активно продовжувати роботу щодо виявлення порушників трудового законодавства щодо виплати заробітної плати, які ухиляються від сплати податків та проводити інформаційну роботу серед жителів району.