Перша цьогоріч зустріч керівництва району із сільськими, селищним головами відбулась 24 січня 2017 року у вигляді семінар – наради. Головували на нараді заступники керівника виконавчого апарату районної ради Едуард Крайнік та Наталя Рожок.

  Більша частина наради була присвячена питанням військового характеру.

  Військовий комісар Жмеринського об’єднаного місткового військового комісаріату Тарас Андрійчук інформував присутніх про підведення підсумків діяльності і за 2016 рік, зазначаючи, що Жмеринський об’єднаний військовий комісаріат зайняв 3 позицію в області по всіх показниках, в т.ч. 7 місце по залученню громадян до військової служби за контрактом ( 105 жителів Жмеринщини виявили бажання нести військову службу на контрактній основі минулого року). Цього року кампанія по залученню громадян до військової служби за контрактом продовжується. Тому, дуже важливо донести до жителів району інформацію про переваги військової служби за контрактом. До сприяння в залученні громадян до контрактної служби закликав сільських, селищного голів військовий комісар.

  Тему продовжив заступник військового комісара Жмеринського ОМВК Руслан Фальфушинський.

  Із Постановою Кабінету Міністрів від 07.12.2016 р. № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» присутніх ознайомив начальник начальник відділення обліку і бронювання солдатів і сержантів Жмеринського ОМВК Олег Полевик. Він акцентував увагу присутніх на наслідках, які можливі за невиконання даного документу.

  Про підготовку звітів про чисельність працюючих військовозобов’язаних та заброньованих станом на 01.01.2017 року в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування на підприємствах, установах, організаціях району, яким встановлено мобілізаційні завдання на особливий період інформував головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Михайло Нех.

  Про формування єдиної бази даних інвестиційно-привабливих об’єктів нерухомості Жмеринського району інформувала начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Катерина Цабак. Катерина Олександрівна також ознайомила присутніх із умовами проведення ХІV обласного конкурса проектів розвитку територіальних громад, закликаючи керівників територіальних громад не зволікаючи активно надавати свої пропозиції.

  Про стан виконання заходів по забезпеченню санітарного та епідеміологічного благополуччя населених пунктів району інформувала начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Жмеринському район Любов Бренгач.

  Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Олена Радіна озвучиля ряд актуальних важливих питань, а саме: про подання інформації щодо пільгових категорій населення сільських та селищної рад, про розміщення анкет територіальних громад, які зацікавлені в налагоджені міжнародного партнерства, підготовку та проведення зборів – сходів громадян в населених пунктах району.

  Інформацію про лист управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області щодо виконання рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 16.09.2016 року введеного в дію Указом Президента України від 17.10.2016 року №467 та про виконання чинного законодавства щодо використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету до відома присутніх довів головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації Вадим Швець.