В Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського 24 січня 2017 року відбулося засідання районної комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності.

  Членами комісії розглядалося питання доцільності надання такої допомоги для відкриття власної справи учаснику АТО жителю с. Олександрівка.

  Під час перебування Миколи Вдовиченка на обліку в центрі зайнятості, через відсутність підходящого місця роботи, йому було запропоновано відкрити власну справу з виплатою одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Напередодні безробітний за направленням центру зайнятості пройшов навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості для дорослого населення, отримав сертифікат менеджера малого бізнесу, склав бізнес-план. В ході засідання комісії, яка затверджена розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.01.2017 року №19, майбутній підприємець отримав ряд практичних порад та захистив свій бізнес - план, який передбачає «Вирощування та реалізація малини».

  Дуже приємно, що Микола Ігорович Вдовиченко через рік підприємницької діяльності планує розширювати площі засаджень не тільки малиною, але й плодовими деревами та брати найману працю, а центр зайнятості допоможе у підборі кадрів для підприємця.

  Олена Чорногуз, начальник відділу активної підтримки безробітних Жмеринського МРЦЗ