Різдвяні свята завершуються святом Богоявленням Господнього, яке в народі називають Водохреща і святкують 19 січня.

  Із збереженням всіх українських традицій, дотримуючись певних церковних канонів, з особливим відчуттям душевного піднесення святкують жителі району день, коли Ісус був охрещений Іваном Хрестителем у річці Йордан.

  Цього річ тисячі жителів району заполонили береги водойм для того, щоб у прагненні очищення душі та здобуття здоров’я взяти участь у Богослужіннях, посвятити воду та купатись в освяченій ополонці. У цей день вода набуває цілющих властивостей, які зберігаються протягом року й лікують тілесні та душевні хвороби.

  Завдяки зусиллям селищного, сільських голів, працівників культури, священнослужителів святкування Водохреща належним чином відбулось у 7 територіальних громадах району, в якому взяли участь більше двох тисяч жителів району.

  Очевидно, що з року в рік охочих до купання все більшає. Це приємно, адже зимове купання укріплює імунітет, нерви, а на Водохреща ще й очищує душу.

  Приклад в зимових купаннях показують голова, депутати та працівники районної ради, райдержадміністрації.

  Для всіх присутніх на святі було приготовано частування – неодмінна рибна юшка, смажена картопля, пшоняна каша, інші наїдки.

 Розважали публіку працівники районного та сільського будинків культури, фольклорні колективи району.