22 січня – День Соборності України

  Шановні Жмеринчани!

  Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть вітання з нагоди визначної події в історії нашої великої держави – проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

  Ця подія мала доленосне значення для розбудови підвалин утворення Української соборної незалежної держави, здійснення одвічного прагнення українців бути господарями на своїй землі. Те світло, яке розпалили наші співвітчизники у далекому січні 1919 року, має величезну вагу для українського народу – воно об’єднує, гуртує навколо ідей патріотизму та єднання, дарує щиру любов до рідної землі, піднімає на захист від кривди та допомагає у скрутні хвилини. Цей день ще раз перекидає міст між минулим і сьогоденням Вітчизни, стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю й незалежність.

  Вітаючи вас із Днем Соборності, бажаємо вам миру, щастя, процвітання. Пишаймося нашою Батьківщиною, великим і славним родом, до якого ми належимо! Нехай єдність та згуртованість навколо величезних ідеалів державності та соборності будуть нашими головними провідниками на майбутнє.

  З повагою

Голова райдержадміністрації О. ЛЕГЕЗА
Голова районної ради В. МАЛЯРЧУК