Потяг до природи закладений у кожній людині від народження, бо вона сама частина природи.У дітей цей потяг виражений особливо яскраво: вітер і сонце,ліс і вода приносять їм величезну радість. Чи потрібно доводити, як добре впливає природа на дітей! Вона виховує в учнів стійкий інтерес до занять шкільним лісництвом, почуття відповідальності за стан довкілля, розвиває потребу у спілкуванні з природою;народжує почуття любові до навколишнього світу.

  Учні Коростівецької школи це чудово розуміють і з великим задоволенням допомагають лісництву. Щороку учні з лісником, учителями та технічним персоналом залучаються до посадки лісу, збирання жолудів, каштанів, виконують цілий ряд робіт, спрямованих на поліпшення стану лісових насаджень. Члени нашого шкільного лісництва «Паросток» та всі працівники школи приймають участь не лише в посадці лісу. Взимку, на уроках трудового навчання, виготовляють шпаківні, які навесні розвішують в лісі.Такі роботи допомагають нашим дітям усвідомлювати себе частиною світу, в якому ми живемо.

  Цьогоріч в ході акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» учні, вчителі, технічний персонал на пагорбах за селом висадили саджанці каштану, абрикоси, дуба та сосни кримської. Через кілька років ці дерева прикрасять село буйною зеленню.

  Щорічно вихованці гуртка беруть участь у конкурсі на кращий твір та малюнок на тему «Людина і ліс». Переможці конкурсів отримують від Жмеринського лісгоспу цінні подарунки.

  Працюючи у шкільному лісництві «Паросток» ми не лише дізнаємось багато цікавого про природу, а й дбаємо про неї.

  Миколюк Олена ,учениця 6 класу Ярова І.В, вчитель біології Коростовецької ЗОШ