Співпраця України та МВФ є дуже продуктивною – зустріч Президента України та Директора-розпорядника МВФ

  Президент Петро Порошенко у Давосі провів переговори з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

  Президент Петро Порошенко висловив задоволення, що Україна виконала і відповідає всім вимогам третього Меморандуму МВФ. «Співавтором значної частини наших реформ і нашого успіху є МВФ.

  Пишаюся, що в цей складний час економічної та фінансової стабілізації ми маємо відмінну співпрацю з усією командою МВФ і здобуваємо багатообіцяючі результати», - зазначив Петро Порошенко, коментуючи результати переговорів представникам ЗМІ.

  Глава держави наголосив, що Україна виконує всі критерії. За його словами, було опрацьовано наступний етап співпраці між Україною та МВФ. «Ця співпраця є дуже продуктивною. Хочу подякувати Крістін Лагард та її команді за чудову співпрацю», - зазначив Петро Порошенко.

  В свою чергу, Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зазначила, що сьогодні відбулась ефективна та продуктивна зустріч, протягом якої було обговорено прогрес українських реформ.

  «Ми обговорили реформи та прогрес, який був досягнутий під керівництвом Президента Петра Порошенка і його команди», - наголосила Директор-розпорядник МВФ.

  «Маю всі підстави вірити, що останні декілька технічних питань, які потрібно допрацювати, будуть успішно вирішенні у наступні декілька днів. Сподіваюсь до цього часу ми виконаємо всі вимоги», - зазначила Крістін Лагард. Вона побажала українцям успіхів, зростання економіки та покращення ситуації.