Зазначив голова районної державної адміністрації Олег Легеза.

  В економіці району мале і середнє підприємництво відіграє важливу роль. Його підтримка і розвиток є одним із пріоритетних завдань кожної територіальної громади.

  На сьогоднішній день у сфері малого і середнього бізнесу району працює загалом 658 суб’єкта підприємництва, з яких 78 малих підприємств, 6 середніх, 55 фермерських господарства та 519 фізичних особи – підприємців.

  В районі протягом 10 місяців 2016 року створено 13 нових суб’єктів підприємництва – юридичних осіб, з них 6 фермерських господарства. З початку року припинили господарську діяльність 2 юридичних особи.

  Площа земельних ділянок, що використовуються фермерськими господарствами, складає 8254 га. З цієї площі ріллі - 7802 га . Сади займають 101,7 га, ягідники – 0,5 га .

  Одним із головних завдань розвитку малого і середнього підприємництва залишається вирішення питань зайнятості населення. В Жмеринському районі у малому і середньому бізнесі працює понад 45 % усього зайнятого населення, або понад 1500 осіб.

  Спостерігаються зміни у розподілі існуючих суб»єктів малого і середнього підприємництва за видами діяльності у порівнянні з попередніми роками. Суттєвий стрибок зробили підприємства, які працюють у аграрній сфері.