Під час щотижневої оперативної наради з питань соціально – економічного розвитку району, що відбулась 16 січня 2017 року під керівництвом першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирського, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ і організацій розглянуто ряд актуальних питань.

  О.Монастирський піднімав питання відзначення в районі Дня Соборності України. Анонсував на завтра виїзд представників структурних підрозділів райдержадміністрації до Северинівської сільської об’єднаної територіальної громади з метою з’ясування ряду питань для забезпечення її належного функціонування. Наголошував на належному виконанні доручень голови облдержадміністрації.

  Начальник відділу культури райдержадміністрації Ю.Рубан розповів про участь району в ряді конкурсів, а також повідомив про намір відвідати Браїлівське відділення постійного проживання територіального центру соціального обслуговування та Вінницького військового госпіталю творчим колективом від району з різдвяними колядками.

  Начальник відділу економічного розвитку К.Цабак інформувала про формування єдиної бази інвестиційно привабливих об’єктів.

  Про підготовку до проведення чемпіонату району з волейболу серед чоловіків, а також організацію запливу любителів зимового плавання під час святкування Водохреща повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту В.Марчук.

  Н.Яковець – завідувач сектору з питань цивільного захисту змалювала ситуацію на дорогах. Зокрема, поінформувала, що на автошляхах забезпечено наявність достатньої кількості підсипного матеріалу, який може знадобитися під час погіршення погодних умов.

  Очільниця відділу освіти І.Цимбал повідомила, що навчальний процес в районі розпочато з минулого тижня, проводиться постійний моніторинг стану захворюваності школярів. А також зауважила, що проходить реєстрація на проходження пробного ЗНО.

  Інженер СО «Жмеринські електричні мережі В.Когут повідомив про зміни в тарифікації електропостачання.

  Про новації в пенсійному законодавстві розповіла заступник начальника Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Н.Абрамова.