Шановні громадяни!

  У зв’язку з складними погодними умовами, великою кількістю опадів при якому дорожнє покриття знаходиться в сніговому накаті просимо учасників дорожнього руху без поважних причин не виїжджати з дому. Якщо ж, все таки виїхати вкрай необхідно, будьте особливо уважними та обережними.

  На дорогах учасникам руху необхідно дотримуватися особливої обережності, бути гранично уважними, проявляти повагу до інших учасників руху та не забувати про паски безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). З особливою обережністю рухайтеся по мостам та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

  Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків та дотримуйтесь порад патрульної служби. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду, викличте на допомогу екіпаж групи швидкого реагування або аварійні служби. А саме головне – неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

  Телефон до чергової частини Жмеринського відділу поліції 2-00-59 або «102».