Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 10 січня 2017 року під головуванням першого заступника голови Жмеринської райдержадміністрації О.Монастирського, було продиктоване складними погодними умовами. Розглядалося питання про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів для розчистки доріг від снігу.

  З 6 січня 2017 року внаслідок різкого зниження температури, поривчастого вітру зі снігом, утворилися снігові замети на дорогах, що ускладнило, а в деяких випадках частково унеможливило рух транспорту та сполучення з районним центром.

  Олександр Іванович поінформував членів комісії про стан справ в районі щодо розчищення доріг, руху транспорту, а також функціонування закладів соціальної сфери в розрізі населених пунктів. Зокрема, в усіх загальноосвітніх школах розпочато навчальний процес.

  Щодня райдержадміністрацією ведеться постійний моніторинг ситуації щодо стану доріг на території району, встановлено постійний зв’язок з керівниками органів місцевого самоврядування, відповідних служб цивільного захисту. Керівниками оперативного штабу району здійснюється координаційна робота, направлена на ліквідацію наслідків стихії та розчистку доріг від снігу.

  О.Монастирський відзначив якісну роботу дорожньої служби. Техніка Жмеринської філії райавтодор працює цілодобово, до розчистки доріг підключаються з власною технікою сільгоспвиробники, а саме ТОВ „Курланд,”, ФГ „Дзялів”, ТОВ „Куриловецьке і К”. Всього було залучено додатково 17 одиниць техніки. Найбільша проблема виникла на автосполученні с. Курилівці - Жмеринка через сніговий замет заввишки 2 метри та ряді інших участків доріг біля низки сіл.

  За інформацією начальника філії „Жмеринський райавтодор” О.Навроцького .на підприємстві виникає потреба у додатковому поповнені запасів паливно-мастильних матеріалів. Стан дорожнього сполучення на сьогоднішній день, в більшості випадків, складний і опади тривають.

  Членам комісії представлено звернення від начальника філії „Жмеринський райавтодор” та інші документи щодо виділення коштів з резервного фонду районного бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів для розчистки доріг від снігу з метою ліквідації наслідків стихії, забезпечення безперебійного та безпечного проїзду на дорогах загального користування в районі.

  Зважаючи на це комісія вирішила виділити кошти на ліквідацію ситуації, яка склалася в зв’язку з ускладненням погодних умов.