Згідно рішення № 268 13 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 р на посаду головного лікаря комунальної установи „Жмеринська лікарня відновного лікування” призначено Боровського Богдана Ростиславовича, який до цього виконував обов’язки керівника даного закладу.

  Привітати новопризначеного головного лікаря прибули голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голова Жмеринської райдержадміністрації Олег Легеза, заступник керівника апарату районної ради Едуард Крайнік, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк.

  У своєму виступі Анатолій Олійник зачитав рішення сесії Вінницької обласної Ради про призначення та зазначив, що конкурс на дану посаду проводився прозоро та демократично і відповідно переміг – найкращий.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза висловив вдячність Богдану Боровському, який будучи виконуючим обов’язки очільника установи зробив багато добрих чудових справ по поліпшенню умов надання медичних послуг та комфорту пацієнтів. Він побажав успіхів, наснаги, достатку, доброго настрою та висловив сподівання на плідну співпрацю.

  По завершенню Богдан Боровський ознайомив присутніх із роботою медичної установи та умовами надання медичних послуг в комунальної установи „Жмеринська лікарня відновного лікування».