Питання енергетичної незалежності, газозаміщення вже давно стоїть на порядку денному життєвої необхідності жителів району. Ним переймаються особисто керівники району. Тому в закладах соціальної сфери активно проходить процес переобладнання газових котелень на більш ефективні, на альтернативних видах палива.

  Днями позбулася газової залежності амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт.Браїлів.

  У котельні закладу замість газових котлів встановлено потужні, сучасні котли на твердому паливі. Зміни у мікрокліматі закладу стали відчутними відразу, температура повітря в приміщеннях значно зросла. Та й за попередніми розрахунками витрати на опалення зменшаться втричі, це, в свою чергу, дасть змогу за короткий термін часу повернути затрачені на переобладнання кошти.

  З цієї нагоди до Браїлівської АЗПСМ 4 січня 2017 року завітала делегація з району у складі: голови Жмеринської райдержадміністрації О.Легези, голови районної ради В.Малярчука, начальника управління агропромислового розвитку О.Матвієнка, начальника відділу охорони здоров’я О.Ярмоленка, головного лікаря Жмеринського медичного центру ПМСД О.Калінського. Гостей зустрічав завідувач амбулаторії ЗПСМ смт.Браїлів Д.Дорош.

  В приміщенні котельної присутні мали змогу оглянути два встановлені твердопаливні котли, один з них виконує функцію резервного, ознайомитися з технічними даними, впевнитися у наявності достатньої кількості дров твердої породи. Оглянули й приміщення поліклініки.

  Особливе задоволення, безумовно, від таких перемін отримали мешканці відділення постійного проживання Жмеринського територіального центру соціального обслуговування. Адже вони орендують частину приміщення амбулаторії. До стареньких гості з району навідалися також та впевнилися у ефективності нового обладнання.