Жуківці зустрічають Новий 2017 рік гарними успіхами. Депутати сільради і Жмеринської райради на славу потрудились в минулому 2016 році. Аграрії виростили високі (небувалі) врожаї зернових. Особливо високий врожай кукурудзи отримав сільськогосподарський підприємець, депутат районної ради Віктор Кравчук. Увесь урожай зібрано в державну комору, що дало змогу сплатити податки та збагатити бюджет сільської ради, а це дало змогу упорядкувати сільські дороги, провести ремонт будинків, школи, медпункту, бібліотеки та будинку культури.

  Жителі села щиро дякують сільському голові Надії Тріскун, яка повністю присвятила себе благоустрою села. Населений пункт прикрасили бетонні глечики на місцях старих криниць, з’явилися бетонні площадки для сміттєвих баків, побудовано чотири автозупинки, засвітилися електричні ліхтарі обабіч доріг у нічний час. Проведено Інтернет.

  Відмінні ватажки сільського активу - Надія Степанівна та Віктор Степанович активно допомагають матеріально інвалідам, ветеранам війни і праці. До них приєднуються завмаги: Світлана Квіта, Віра Сойчук, Денис Базилюк, які не залишають в біді жителів села.

  Жителі громади вдячні за їхню діяльність, раді цьому і щиро бажають їм у Новому році не зменшувати своєї активності.

  Голова первинної ветеранської організації Т.Маніленко