Добігла кінця каденція діяльності громадської ради при Жмеринській райдержадміністрації в даному складі.

  Голова громадської ради В.Перепечай озвучив порядок денний останнього засідання, на який винесено 5 питань.

  Про особливості нарахування та призначення субсидій в районі інформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.Купчик.

  Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації К.Цабак довела до відома учасників зібрання зміст Програми соціально – економічного розвитку району на 2017 рік. Відзначила досягнення року, що минає, означила пріоритети наступного.

  Голова правління міськрайонної організації «Союз Чорнобиль України» Г.Варлахова презентувала видану до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії книгу «У вогні не згорів їх жертовний чорнобильський слід…». Подарувала екземпляр громадській раді.

  Звітував про діяльність громадської ради протягом 2015 – 2016 років її очільник В.Перепечай – голова громадської організації «Україна-Польща-Німеччина».

  Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськості, секретар громадської ради О.Сокол у своєму виступі вела мову про підготовку установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при райдержадміністрації.