Під таким гаслом 4 квітня 2016 року стартувала ХІ Благодійна Акція «Серце до серця». Впродовж місяця, до 24 квітня, в районі проходить збір коштів на закупівлю медичного обладнання для дитячих реанімаційних відділень.

  На засіданні організаційного комітету з проведення даної благодійної акції на території району, який відбувся 5 квітня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації О.Монастирський зазначив, що протягом десяти років Жмеринський район активно долучався до благодійної справи. Так, за 10 років, в ході проведення Акцій, районом зібрано близько 90 тис. грн.. Тому, і цьогоріч потрібно провести всі заходи по збору коштів на високому рівні, залучивши до даної справи максимальну кількість жителів району.

  Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Марчук ознайомив присутніх із умовами проведення цьогорічної благодійної справи. Згадуючи акцію, яка відбулась минулого року він зазначив, що активними учасниками виступили працівники всіх управлінь та відділів райдержадміністрації, сільських та селищної рад, медичних та освітніх установ. Серед територіальних громад першість у зборі коштів отримали Жуковецька, Телелинецька сільські ради, та Браїлівська селищна рада їх внесок - 1233 грн., 989 грн. та 764 грн. Загальна сума збору по району склала 10 594 грн., окрім того ДП «Жмеринське лісове господарство та «Браїлівський професійний ліцей» безпосередньо перерахували кошти в сумі – 620 грн. та 143грн. За зібрані кошти придбано медичне обладнання та передане реанімаційному відділенню центральної районної лікарні. Про організацію зібрання коштів серед підприємців та промисловців району інформувала начальник управління економіки райдержадміністрації К.Цабак. Учасники засідання обговорили організаційні моменти проведення акції, зокрема механізм збору коштів та перерахунок їх відповідний рахунок.