24 грудня 2016 року в село Сьомаки завітав Дідусь Мороз з новорічною казкою «Казкова пригода» за участю підготовчої групи «Зернятко» народного аматорського театрального колективу КЗ «Жмеринський РБК».

  На свято були запрошені діти з багатодітних родин та діти, батьки яких брали безпосередню участь в АТО з сіл: Коростівці, Людавка, Рів, Курилівці та смт. Браїлів. В святково прикрашений зал Сьомацького будинку культури завітали і представники влади, а саме - заступник Браїлівського селищного голови Слободенюк Н.П. та головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Кабаровська Т.В., які передали вітання з новорічними та різдвяними святами від керівництва та солодкі подарунки для малечі.

  Свято вражало своєю яскравістю та масовістю, оскільки новорічна ялинка сяяла на увесь зал, а казкові персонажі настільки професійно передали магічність та феєрію відчуття свята, що посмішка на обличчі була у всіх глядачів. Кожен, хто виходив із залу виносив частинку тепла, задоволення і надії, впевненості, що казки в житті бувають.

  Нехай новорічні побажання збуваються у всіх і свято не закінчується календарними датами. Кожен, хто доклав зусиль до проведення свята, а саме відділи у справах молоді та спорту, культури, колективи районного та сьомацького будинків культури, представники сільських та селищної рад відчують важливість та потрібність своєї роботи, миру та спокою в кожну домівку, в кожну сім’ю, гарних новорічних свят.