24-25 грудня волейбольні команди ВК «Браїлів» та «Колос» Жмеринський район прийняли участь в заключному третьому турі Вінницької обласної волейбольної ліги серед чоловічих команд. Змагання проходили у спортивному залі міської ДЮСШ. У перший день волейболісти збірної команди району - «Колос» зустрічались із суперниками із Козятина, яким поступились досить несподівано з рахунком 0:3. У другій зустрічі з командою Вінницького району наші спортсмени також програли 1:2, але завдяки попереднім перемогам у першому та другому турах вийшли переможцями у своїй групі і з січня 2017 року гратимуть у вищій лізі обласної ліги.

  Браїлівчани всі ігри у своїй групі виграли з рахунком 3:0 і достроково вийшли також до вищої ліги обласного волейболу.

  Вітаємо наші чоловічі команди з виходом до елітної ліги Вінницького волейболу.

  24 грудня в смт. Браїлів відбулась традиційна одинадцята відкрита першість Жмеринського району з дзюдо серед юнаків та дівчат до 2000 р.н. і молодших приурочена пам'яті Героя України В’ячеслава Чорновола. Змагання пройшли у загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Учасників першості привітав директор Жмеринської районної ДЮСШ Русин Омелян Михайлович. Участь у змаганнях взяли вихованці Браїлівського та Олександрівка відділення РДЮСШ, свою майстерність показали 66 юних дзюдоїстів у вагових категоріях: юнаки – 25 кг., 30 кг (2005-2006 р.н.), 30 кг. (2007-2009 р.н), 40 кг, 50 кг., 60 кг., +60 кг., дівчата – 20 кг., 30 кг., 40 кг., 50 кг., 60 кг., +60 кг.

  Змагання проводились в особистому заліку за змішаною системою.

  Переможцями та призерами стали:

  дівчата – 20 кг,. І місце - Шеремета Ольга, ІІ місце – Стебло Марія, ІІІ місце – Ковальова Марія, 30 кг., чемпіонка - Пікулик Зоряна, срібний призер – Музика Дарина та бронзу отримала Стебло Дарина, 40 кг., І місце Пашковська Юлія, ІІ місце Купчак Вікторія, ІІІ місце Трепак Ельвіра, 50 кг., перемогу виборола Гуменна Юлія, другою стала Люта Вікторія, третє місце Трачук Анастасія, 60 кг., І місце Миронюк Альона, ІІ місце Сможенкова Марина та бронзу отримала Сліпенька Оксана, +60 кг., найсильнішою показала себе Гончаренко Каріна, друге місце виборола Миронюк Христина та третьою в цій ваговій категорії була Собчишина Вікторія,

  юнаки – 25 кг., наймайстернішим був Миронюк Натан, ІІ місце зайняв Ковальов Віталій та третє місце здобув Донченко Тарас, 30кг. (2005-2006 р.н.), І місце – Власюк Олексій, ІІ місце – Конокотін Артем та бронзу виборов Власик Олександр, 30 кг. (2007-2009 р.н.), Семенюк Богдан здобув І місце, ІІ місце –Костенюк Ярослав та Семенюк Іван на ІІІ місці, 40 кг., І місце - Тютюнник Олександр, ІІ місце – Рибак Владислав, ІІІ місце – Войнович Назар, 50 кг., наймайстерніший Кучер Дмитро, ІІ місце Вернигора Богдан, ІІІ місце Пастухов Ілля, 60 кг., Сердюк Максим І місце, ІІ місце Грабовський Ігор, ІІІ місце Купчак Вадим, +60 кг., І місце - Торба Андрій, Скульський Іван ІІ місце та бронзу здобув Шляхетнюк Дмитро.

  Усі переможці та призери у своїх вагових категоріях нагородженні новорічними подарунками, медалями та грамотами відділу молоді і спорту Жмеринської РДА та Жмеринської РДЮСШ.

  Юних дзюдоїстів до першості підготували тренери-викладачі: Чубко Л.Д. та Дубова А.В.

  Всім вихованцям хочеться побажати нових завойованих нагород та спортивних звершень, тому що саме такі заходи викликають велику зацікавленість у дітей та піднімають у них бажання наполегливо тренуватись, досягати більших успіхів.

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»