Члени Жмеринської районної організації ветеранів 22 грудня 2016 року, за традицією, зібралися, щоб підбити підсумки своєї роботи, визначити та нагородити переможців щорічного конкурсу між первинними ветеранськими організаціями.

  Участь у засіданні взяв голова районної ради В.Малярчук, а також були присутні представники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевих засобів масової інформації.

  У своїй промові В.Малярчук піднімав тему затвердження бюджетів усіх рівнів, а також питання фінансування різних сфер діяльності. Ним висвітлено перед аудиторією актуальне питання децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, стан справ у районі в цьому напрямку і найближчі перспективи.

  Голова районної ради відповів на поставлені запитання головами первинних ветеранських організацій. Вони турбувалися про долю шкіл в населених пунктах, транспортні перевезення, а також відсутність залу очікування на автовокзалі.

  На завершення своєї промови В.Малярчук подякував присутнім за працю і їхню мудрість, турботу про ветеранів, людей похилого віку. Привітав зі святами теперішніми і прийдешніми та побажав усіляких гараздів й миру.

  Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації інформував присутніх про небезпеку захворювання на грип, яких потрібно вживати заходів. Торкнувся теми обрання сімейного лікаря, отримання ліків за пільговими рецептами, інших актуальних питань медичного забезпечення.

  Голова ради районної організації ветеранів А.Паламарчук зазначив, що заплановане у 2016 році практично виконано. Відзначив Н.Корчмарюк, яка зробила навіть більше запланованого, зокрема, за її ініціативи в Чернятинській територіальній громаді відкрито два пам’ятника – вдовам та жертвам Голодомору. Також подякував керівництву району за підтримку організації, повідомив про затвердження в бюджеті району коштів на її підтримку в 2017 році. Інформував, що завдяки сприянню району організація надала матеріальної допомоги ветеранам, людям похилого віку у 2016 році на загальну суму 56 тис.грн. Анонсував на березень 2017 року проведення розширеного засідання районної організації ветеранів з нагоди відзначення 30 річниці з дня заснування Організації ветеранів в Україні. Означив те, що потрібно зробити для підготовки до відзначення знаменної дати, якими пріоритетами керуватися.

  Згідно рішення президії організації А.Паламарчук оголосив переможців конкурсу між первинними ветеранськими організаціями. За результатами роботи у 2016 році І місце посіла голова первинної ветеранської організації Чернятинської територіальної громади Н.Корчмарюк (премія 400 грн.), ІІ місце за Слободо-Межирівським головою ветеранської організації О.Римарем (премія 300 грн.) і ІІІ місце зайняла голова первинної ветеранської організації с.Могилівка Н.Тишкова (премія 200 грн.). Останній також вручено районну відзнаку «За заслуги перед ветеранами».

  Почесними грамотами відзначено і тих, хто з особливою добросовісністю виконував свої статутні обов’язки.

  На завершення наради А.Паламарчук та його заступник П.Ковальов привітали всіх з новорічними святами, побажали самого найкращого.