Вже стало доброю традицією 19 грудня до дня святого Миколая в с. Могилівка проводити захід для людей з обмеженими можливостями та батьків, які мають на своєму утриманні дітей – інвалідів з метою шанобливого ставлення та привернення уваги до проблем людей з інвалідністю. Цього дня люди з особливими потребами чекають цілий рік, щоб вкотре відчути турботу, увагу, радість спілкування, підтримку , розуміння.

  Захід проходив в Могилівській загально-освітній школі I-III ступенів на який були запрошенні голова Демидівської сільської ради Браславець І.П., директор Могилівської загально-освітньої школи I-III ст. Капула Л.Ю., соціальний працівник КУ «Територіального центру Жмеринського району» Воробій Н.І. та організатор свята соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Тішкова Н.І.

  Напередодні свята відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги були роздані листи прохання до колективів промислових, сільсько-господарських підприємств, установ, організацій, приватних підприємств, фермерів, орендарів про надання благодійної допомоги людям з обмеженими можливостями, які перебувають на обслуговуванні в відділенні адресної допомоги. Завдяки Демидівському гранкар’єру, ТОВ «Одемо», Вінницькій промисловій групі, ФОП Панюк Д.Г., Демидівської сільської ради та Могилівській школі було надано допомоги інвалідам на загальну суму 10850 грн. Крім подарунків гості мали змогу побачити виступ школярів – цікаву розповідь про Миколаїв день, вірші з найкращими побажаннями та новорічні пісні. Учні гуртка «Початкового технічного моделювання» під керівництвом Планети А.В. приготували для людей з обмеженими можливостями цікаві вироби зроблені своїми руками. Учні Могилівської школи та їх батьки випікали солодощі та продавали на місцевому ярмарку, а виручені кошти відали на благодійність інвалідам.

  Голова Демидівської сільської ради Браславець І.П. та директор школи Капула Л.Ю. теж виступили з теплими словами та нагадуванням всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає. Соціальний працівник Воробій Н.І. від імені директора територіального центру Оголенко Т.І. привітала усіх присутніх зі святом та новорічними святами, відзначила проведену роботу в організації свята соціального робітника Тішкову Н.І., бо без її організаційних здібностей можна сказати талану, свято таким би не було.

  А від себе люди для яких був проведений захід дякували за чудове свято, за те, що не забувають про їх проблеми та потреби, за благодійну допомогу та подарунки.