На 9 сесії районної ради 7 скликання, яка відбулась 20 грудня 2016 року прийнято Бюджет та Програму соціально – економічного розвитку району на 2017 рік.

  На початку зібрання голова районної ради Василь Малярчук поінформував депутатів про діяльність ради в міжсесійний період. Від загалу привітав депутатів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, які святкували свій день народження у зазначений період.

  Прийняттю основних документів передувало розгляд на сесії Програм, які забезпечують життєдіяльність усіх галузей народногосподарського комплексу району. Одностайно проголосували районні обранці за програму підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на період до 2020 року, яку презентував директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Руслан Осіпчук.

  Підтримано депутатським загалом і зміни до Програми удосконалення системи організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2013 – 2017 роки, з якими ознайомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Цимбал.

  Програми: збереження архівних фондів, підтримки діяльності Жмеринської районної організації ветеранів на 2017 – 2019 роки, організації відзначення в районі державних та професійних свят, розвитку інформаційного простору, продовження терміну дії програми «Турбота», вдосконалення та надання житлових субсидій, соціальних виплат та пільг населенню Жмеринського району на 2017 – 2019 роки, програми підтримки місцевих засобів масової інформації ( міжрайонної газети «Жмеринський меридіан», ефірного радіомовлення «Обрій») депутатами проголосовано без зауважень та змін.

  Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Катерина Цабак детально ознайомила із Програмою соціально – економічного розвитку району на 2017 рік , зазначивши, що дана Програма розроблена з метою аналізу соціально-економічної ситуації в районі за попередній період та визначення зовнішніх і внутрішніх чинників, які стримують розвиток регіону. Вона передбачає забезпечення узгоджених спільних дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування задля втілення єдиної державної політики на рівні району. Щодо виконання Програми соціально – економічного розвитку на 2016 рік. Варто зазначити, що відбулось збільшення обсягів виробництва промислової продукції на 67%; зростання власних надходжень до Зведеного бюджету на 61%; зростання обсягів роздрібного товарообороту в 2,3 рази.

  Про районний бюджет на 2017 рік доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. Він детально ознайомив із дохідною та видатковою частиною бюджету, зазначивши джерела надходження, суми державних субвенцій, тощо.

  Депутати проголосували за презентований бюджет та оплесками привітали один одного із прийняттям документу.

  Про внесення змін до структури та чисельності КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» інформував начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олександр Ярмоленко. Інформація, озвучена ним щодо скорочення переведення амбулаторії загальної практики сімейної медицини і ФАП викликала дискусію у депутатів та підтримки не отримала.

  Одностайно прийнято рішення щодо встановлення фонду депутата районної ради. В 2017 році він становитиме 2 тис. грн..

  Затверджено план роботи районної ради на 2017 рік та інші організаційні питання діяльності органу.

  Затверджено документацію з земельних питань 12 жителям району.

  У роботі сесії взяла участь помічник народного депутата України Івана Мельничука Ірина Осадча.