Минулого тижня у актовій залі Вінницького обласного Будинку культури учителя відбувся V обласний конкурс вчительських творчих родин «Від землі, від роси, від любові…». Конкурс проводився в 2 номінаціях - сценічне та виставкове мистецтво. У конкурсі брали участь 20 творчих освітянських родин Вінницької області.

  Жмеринський район на конкурсі репрезентували одразу у двох номінаціях учительські родини Кашинських (Тетяна Володимирівна, учитель музики та педагог –організатор Будецької ЗОШ І-ІІст., її чоловік В’ячеслав ,син Максим, донька Анна) і родина Міросліних (учителі Тарасівської школи І-ІІ ст. Вероніка Іванівна та Валерій Олегович, а також вчителька Кам’яногірської школи І-ІІ ст. Юлія Юріївна). Обидві творчі родини вперше брали участь у фестивалі-конкурсі і достойно представили освітянську громаду Жмеринського району.

  У номінації виставкове мистецтво Міросліни і Кашинські демонстрували традиційні вишивки «хрестиком» та картини-вишивки бісером, вироби з дерева, лозоплетіння, орігамі, комбіновані аплікації,випічку, тощо.

  У концертній конкурсній програмі Валерій і Юлія Міросліни виконали пісню Ірини Новомлинської «Повертайся, солдате!», а сімейний квартет Кашинських пісню О. Зуєва на слова Ю.Рибчинського « Три дороги».

  Слід відзначити, що обидва сімейних творчих колективи дебютували на конкурсі, і дебют видався успішним: родина Кашинських здобула ІІІ місце у номінації «Сценічна майстерність», родина Міросліних за сумою двох номінацій посіла 8 місце. Заступник голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С. В. Горобець вручила Почесні грамоти та грошові премії від обласної організації Профспілки. За І місце премія становить 1200 грн., ІІ – 1000 грн. та ІІІ – 800 грн. В свою чергу від Жмеринської районної профспілки працівників освіти учасники фестивалю-конкурсу отримали профспілкові виплати на суму 600 грн.

  Щиро дякуємо нашим землякам-освітянам за достойне представлення району на конкурсі і вітаємо з гарними здобутками!

  За матеріалами сайту відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації