17 грудня в м. Могилів Подільський відбувся 9-й міжобласний турнір з греко-римської боротьби, де прийняли участь крім северинівських борців, спортсмени з Київської області, дві команди з республіки Молдови та всі відділення нашої області. В турнірі досить успішно виступили вихованці тренера районної ДЮСШ Олександра Нестерука. Другі місця посіли Олег Кравчук, 2005 р.н. (вагова категорія до 35 кг.), та Артур Павлик, 2001 р.н. (до 85 кг.); треті місця посіли : Бровченко Максим, 2004 р.н. (до 38 кг.), Пилюк Богдан, 2006 р.н. ( до 35 кг.), та Поліщук Сергій, 2004 р.н ( до 63 кг.).

  17 грудня в приміщенні Жмеринської районної ради відбувся заключний етап спортивних ігор (шахи) серед ветеранів Жмеринщини. Змагання проводились у трьох вікових групах: 50-60 років, 61-70 років та старше 71 року. У віковій групі 50-60 років переміг Володимир Шевченко (бувший вчитель ЗОШ №3 м. Жмеринка), друге місце зайняв Валерій Тичинський (вчитель фізкультури Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст.), а третім був Анатолій Антонюк (Леляки). У віковій групі 61-70 років перше місце посів Віктор Личкін (Жуківці), друге місце зайняв - Іван Гоцуляк (Жмеринка) і третє місце у Анатолія Унковського (вчитель фізкультури Куриловецької ЗОШ І-ІІст.). В групі старше 71 рік перше місце здобув Василь Чорний (Леляки), друге місце посів Володимир Богословцев ( с.Сербинівці) і третє місце здобув Віктор Олдаковський (Жмеринка).

  На початку 2017 року відділ у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, районна рада ФСТ «Колос» підведе підсумки спартакіади та відзначатиме найкращих ветеранів спартакіади.

  17-18 грудня волейбольні команди ВК «Браїлів» та «Колос» Жмеринський район прийняли участь в розіграшу Кубку Вінницької області з волейболу. В групі «А» команда із Браїлова перемогла суперників з Хмільника з рахунком 2:0 і поступилась з таким же результатом тростянецьким спортсменам. У підсумку наші волейболісти стали другими у своїй групі.

  А збірна команда міста та району «Колос» виступала у групі «Б» де перемогла команди із Козятина, Калинівки з однаковим рахунком 2:0, та нажаль у дуже напруженій боротьбі поступилась спортсменам-волейболістам із Теплика 1:2. У грі за перше місце Тростянецькі майстри переграли тепличан 2:1, а наші - браїлівчани за третє місце поступились калинівчанам 0:2.

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»