В залі центру позашкільної роботи, де 15 грудня 2016 року відбувалися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників суду, присутні піднімалися двічі – під час звучання Державного Гімну України та на знак вшанування загиблих в ході проведення антитерористичної операції на Сході нашої країни. Свою промову голова Жмеринського міськрайонного суду Л.Сенько розпочала із подій, які відбуваються в Україні в даний час. Далі вела мову про напрацювання суддів, принципи роботи, пріоритети, якими користуються. Говорила про новації, що введено в результаті проведення реформування судової гілки влади, надала інформацію про показники роботи органу. Щиро вітала ветеранів справи, своїх колег зі святом, дякувала за плідну працю, бажала усіляких гараздів, а також мудрості, незалежних, об’єктивних рішень. Зазначила, що суддя – це не тільки той, хто носить мантію, а й той, хто має велике серце.

  Судочинців з професійним святом привітав голова районної державної адміністрації, депутат обласної Ради О.Легеза. Передав вітання жмеринським суддям від голови облдержадміністрації В.Коровія. Зазначив вагому роль професії судді у суспільстві, особливу роль, яка їм відведена сьогодні - крок за кроком очищати наше суспільство від ганебних явищ: корупції, беззаконня, вибірковості, забезпечувати верховенство права та справедливості. Побажав колективу міськрайонного суду успіху у всіх справах, здоров’я, енергії, натхнення для нових звершень на ниві здійснення правосуддя.

  За дорученням обласного керівництва О.Легеза вручив нагороду обласного рівня, а також відзначив Почесними грамотами райдержадміністрації, районної ради і грошовими преміями діючих суддів, Подякою – суддю у відставці.

 Свої вітання винуватцям свята висловив Жмеринський міський голова А.Кушнір, відзначив кращих представників професії.

  Від депутатського корпусу, себе особисто поздоровив зі святом судочинців голова районної ради В.Малярчук. Бажав їм честі і поваги, здоров’я, всього самого найкращого, миру та процвітання Україні.

  Л.Сенько спільно з керівником апарату Т.Насалик вручили відзнаки своїм колегам від Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області та Жмеринського міськрайонного суду.

  В цей день колектив суду прийшли привітати, принесли подарунки і квіти: начальник Жмеринського міжрайонного відділу Управління СБУ у Вінницькій області І.Ратушний, заступник керівника Жмеринської місцевої прокуратури О.Іллєнко, заступник начальника Жмеринського відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області В Олексюк, начальник Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області О.Кузевич, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Василик, представник адвокатського корпусу О.Человський, нотаріус С.Шевченко, директор Територіального центру соціального обслуговування Т.Оголенко, депутат районної ради Ю.Твердохліб.

  Теплі слова на адресу колег висловили ветерани суддівської справи - В.Ковальський, П.Шахінський, В.Камінський та нині діючі – О.Саландяк, К.Вернік, К.Шепель.

  Голова Жмеринського міськрайонного суду Л.Сенько на завершення свята подякувала всім, хто прийшов розділити з ними свято, організаторам заходу та юним талантам. Останні у нагороду за гарний настрій та незабутні враження отримали солодощі.