У роботі з обдарованими дітьми необхідним фактором є створення команди у кожному педагогічному колективі. У школі особливо важливо організувати такий колектив, усі члени якого активно співпрацюють для досягнення головної мети – навчання та виховання учнів. Крім того, у такому середовищі легше й цікавіше працювати. І якщо вдається домогтися взаєморозуміння, компромісів, співпраці, здорового суперництва між педагогами – у такому закладі результати з розвитку особистості дитини вочевидь досяжні. Прикладом такої співпраці є Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст., на базі якої 15 грудня було проведено семінар директорів навчальних закладів району.

  Тема семінару «Система роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями на основі впровадження новітніх освітніх технологій» актуальна для сьогодення, адже вкрай важливо надати можливість учневі бути конкурентоспроможним у непростому вимірі життя, реалізувати свій творчий потенціал, навчити самооцінці та самовихованню.

  Учасники семінару мали змогу відвідати 11 відкритих уроків, на яких було продемонстровано творчі, інтелектуальні, спортивні здібності та таланти учнів Мартинівської школи. Вчителі провели уроки на високому методичному рівні та довели ще раз, що колектив школи – то колектив творчих однодумців.

  У вестибюлі школи розмістилася виставка творчих поробок вихованців школи та галерея призерів олімпіад і конкурсів.

  Під час теоретичної частини семінару з досягненнями Мартинівської школи в напрямку розвитку дитячих обдарувань ознайомив присутніх директор Бевз І.І. Справжньою гордістю не лише школи, а й усього Жмеринського району є агітбригада «Фенікс», танцювальний колектив «Чарівниця» та квартет «Струмочок», виступи яких директори зустрічали бурхливими оплесками.

  Начальник відділу освіти Цимбал І.В. у своєму виступі висловила щирі сподівання, що даний захід надихне директорів на плідну працю, творчий пошук та розвиток дитячих обдарувань. Вітаючи присутніх з прийдешніми святами, Інна Володимирівна побажала всім здоров’я, віри і впевненості у завтрашньому дні.

  В роботі семінару прийняли участь головний спеціаліст відділу освіти Твердохліб Ж.П. та зав.РМК Поповська О.А.

  Такі семінари як один із видів навчання педагогічних кадрів є дієвими, ефективними, проводяться у нашому районі систематично і виконують свою основну функцію: передати досвід кращих, подати приклад для наслідування.