Зазначив голова райдержадміністрації Олег Легеза під час наради з питань розвитку медицини в районі, яка відбулась 4 квітня 2016 року за участю голови районної ради Василя Малярчука, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Монастирського, заступника голови Юрія Колесника, начальника охорони здоров’я Олександра Ярмоленка, головних лікарів медичних установ району: Ростислава Боровського, Олега Калінського, Богдана Боровського.

  Присутні розглянули всі недоліки та зауваження, висловлені перевіркою, яка відбулась минулого тижня за участю Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації .

  Провели аналіз та обговорили кожне із проблемних питань. А це: дефіцит лікарів, особливо в сільській місцевості, потреба в ремонті дитячого, інфекційного, інших відділень центральної районної лікарні, реформування залізничної лікарні, районної стоматологічної поліклініки та ін..

  Ряд слушних пропозицій щодо вирішення даних питань висловив голова районної ради В.Малярчук.

  Щодо вирішення питань модернізації галузі охорони здоров’я очільник галузі та головні лікарі були єдині в тому, щоб напрацювати чіткий план заходів з виконання всіх завдань із зазначенням конкретних термінів та неухильного його виконання.