Конкурс «Учитель року» у нашому районі вже став традиційним. Кількість його учасників щороку зростає: від шести у 2009 році, до тридцяти чотирьох – у поточному. Потрібно мати неабиякий талант працювати так, щоб учні, прокидаючись вранці, хотіли йти до школи, щоб у них було бажання спілкуватися з учителями, товаришами, щоб кожен день для них був неповторним і довгоочікуваним. Нашим конкурсантам це вдається!

  Щорічний конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій у освіті Жмеринського району. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії вчителя в житті країни та її майбутніх будівничих – нинішніх школярів, систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної творчості. Учителі загальноосвітніх навчальних закладів району є активними учасниками всіх його етапів. Педагогічні здобутки конкурсантів - вагомі методичні надбання у роботі з учнями шкіл.

  Районний конкурс «Учитель року - 2017» проводився у два етапи: відбірковий – презентація педагогічного досвіду, майстер-клас, фахове тестування. Другий етап конкурсу – проведення відкритих уроків. Під час першого етапу журі, до складу якого увійшли педагогічні працівники, переможці районного та лауреати обласного туру конкурсу «Учитель року», методисти РМК, визначило по трійці лідерів з кожної номінації, які проводили уроки не у своїх класах.

  Під час проведення уроків конкурсанти продемонстрували високу фахову майстерність, знання та володіння сучасними інноваційними технологіями. Педагоги розкрили особисті професійні знахідки, показали світ своїх захоплень, правильність підбору методів, прийомів та форм навчання, вміння активізувати учнів для вирішення тих завдань, які стояли перед школярами та вчителями.

  Цього року у конкурсі взяли участь 34 педагоги з 22 навчальних закладів. Найбільш чисельним і результативним було представництво педпрацівників Чернятинської ЗОШ.

  Учасники конкурсу презентували актуальні теми сьогоднішньої освітянської практики: впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, формування і розвиток творчих здібностей, розвиток особистісного потенціалу учнів на уроках.

  Члени фахових журі визначили високий рівень педагогічної компетентності, володіння сучасними технологіями навчання. За рішенням журі «Учитель року–2017» переможцями стали:

  • у номінації «Інформатика» – Раченко Л.О. (Жуковецька ЗОШ І-ІІ ст.);
  • у номінації «Біологія» – Ковтуцька І.А. (Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • у номінації «Початкове навчання» – Гнатенко Н.В. (Браїлівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • у номінації «Музичне мистецтво» – Мазур Т.Д. (Чернятинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

  Щиро вітаємо усіх призерів та лауреатів конкурсу! Переможці І етапу будуть захищати честь освіти Жмеринщини на обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

  Побажаємо їм успіхів!

  Зав.РМК Поповська О.А.