30 березня 2016 року в спортивному залі Жмеринської міської ДЮСШ відбувся фінал районних молодіжних сільських спортивних ігор з волейболу серед дівчат. Після проведення групових та шкільних ігор право змагатись у фінальній частині змагань вибороли дівчата Могилівської і Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також Браїлівського професійного ліцею. У цікавій та напруженій боротьбі перемогу святкували волейболістки Могилівської СЗШ І-ІІ-ІІІ ст. (вчитель Заєць Ю.В.); друге місце здобули спортсменки Браїлівської СЗШ І-ІІ-ІІІ ст. (вчитель Філімонов В.М.); третє місце за командою Браїлівського професійного ліцею (тренер-викладач Суханов В.С.). По завершенню змагань всі команди та учасники були нагороджені грамотами відділу молоді і спорту РДА, районної ради ФСТ «Колос». Нагородження провів начальник відділу, депутат районної ради В.Марчук.

  2 квітня 2016 року в м. Вінниця відбувся Чемпіонат області з волейболу серед чоловіків старших 50 років, в якому прийняли участь 7 команд. Наші волейболісти нажаль поступились ветеранам із Теплицького району 0:2 і Муровано-куриловецького району 1:2 та не змогли вийти до фінальної частини змагань. Честь району захищали – Михайло Рожок, Анатолій Матищук (Северинівка), Юрій Кочмарюк (Чернятин), Святослав Горбачов (Рів), Валерій Гуцол (Станіславчик), Валерій Резедент (Браїлів).

  2-3 квітня 2016 року в м. Жмеринка пройшов Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед юнаків 2001-2003 р.н. Наш район представляли юні борці Северинівської територіальної громади (тренер РДЮСШ О.Нестерук). Третє місце у своїй ваговій категорії виборов Бровченко Максим, який був нагороджений грамотою та медаллю обласного управління з фізичної культури та спорту.

 Відділ у справах молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»