10 грудня в м. Вінниця волейбольний клуб «Браїлів» продовжив свої виступи в Епілон лізі (Перша ліга Чемпіонату України з волейболу серед аматорів), перемогли місцевих волейболістів «Медик» з рахунком 2:1 та перемогли 3:0 команду УНАУ м. Умань Черкаська область. Наступні волейбольні протистояння відбудуться у січні 2017 року м. Теплик

  11 грудня волейбольні команди ВК «Браїлів» та «Колос» Жмеринський район продовжили свої виступи в змаганнях « Аматорської волейбольної ліги Вінницької обласної організації ФСТ «Колос» (чоловіки) сезону 2016-2017 років». Так браїлівчани (Євген Бабич, Михайло Велічко, Валентин Войтенко, Віктор Гриценко, Євген Гоцюк, Ігор Карпенко, Михайло Ключинський, Олег Оленич, Андрій Ус, Олександр Іващенко) свої матчі проводили в м. Бар, де перемогли з однаковим рахунком 3:0 місцевих волейболістів та спортсменів із Тиврова. А збірна команда району (Олександр Крохмаль, Юрій Мамроцький, Андрій Олійник, Валентин Урбановський, Руслан Клепко, Сергій Кучинський, Олександр Шпак, Олексій Осаулов, Руслан Фрелюк) в с. Аграномічне Вінницький район також святкували перемоги з рахунком 2:1 над місцевими спортсменами та з рахунком 3:0 над волейболістами з Козятинського району. Наступні матчі наші волейболісти проведуть 24-25 грудня вдома.

  9 грудня в м. Гнівань відбулась обласна спартакіада серед школярів ЗОШ І-ІІІ ст.., в якій прийняли участь 8 команд, серед яких і школярі Браїлівської середньої школи (Іван Петлюк, Олександр Ткачук, Євген Жмуренко, Олександр Олдаковський, Сергій Слободян, Роман Яровенко, Олександр Шаманський, Богдан Августенюк, Максим Луцков) Тренер-викладач Валерій Філімонов. Здолавши всіх супротивників у своїй зоні, в фіналі наші юні майстри перемогли і місцевих волейболістів з рахунком 2:0.

  10 грудня в спорткомплексі ДЮСШ м. Жмеринки відбулись змагання районних сільських спортивних ігор з пневматичної стрільби. Це останній вид програми районних ігор 2016 року. За результатами проведених снайперських баталій серед чоловіків перемогу святкував Михайло Рожок ( Северинівка), друге місце посів Олександр Лєбєдєв ( Браїлів), третім був Василь Марфін (Северинівка). У жінок перше місце, до речі як і у минулорічних змаганнях, зайняла Таїса Кушнір (Станіславчик), друге місце - Світлана Касьянова (Браїлів), третє місце - Людмила Нікітіна (Жуківці). У командному заліку перемогли браїлівські стрільці, на другому місці северинівські снайпери і на третьому місці станіславчицькі спортсмени.

  Всі переможці і призери змагань були нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту Жмеринської РДА, та районної ради ФСТ «Колос».

  Відділ молоді та спорту РДА, Районна рада ФСТ «Колос»