Незважаючи на неодноразові попередження про шахрайство, громадяни продовжують віддавати свої заощадження. Шахраї маніпулюють людьми, водять їх в оману та під психологічним тиском видурюють їх заощадження. Злодії не зупиняються, а вигадують нові схеми шахрайств, за якими злодій зацікавившись товаром, який ви розмістили для продажу чи купівлі в мережі – Інтернет, пропонують перерахувати кошти та для цього просять скористуватись терміналом «Приват – Банку» та натиснувши декілька комбінацій громадяни автоматично оформлюють на себе кредит, який потім доводиться сплачувати.

  Достатньо тільки того, щоб ви розмістили оголошення про купівлю чи продаж в мережі – Інтернет будь якого товару з вказаним вашим номером телефону. Під впливом таких злочинців може опинитися будь – хто.

  Шахраї телефонують та представляються представника служби безпеки банку, які просять повідомити код картки, інші ваші особисті дані та через декілька хвилин з карток зникають гроші. Запам’ятайте, що представники банку ніколи не будуть телефонувати на мобільний телефон та просити вказати ваші особисті дані, ви завжди можете перевірити стан рахунку вашої банківської картки за номером телефону гарячої лінії того банку яким ви користуєтесь.

  Діють і всім відомі шахрайські дії, такі як звільніть своїх родичів з поліції, налякані люди не перевіряють правдивості інформації не задумуючись скидають гроші на вказані рахунки, а вже після того телефонують до своїх родичів та дізнаються що їх ошукали шахраї. Таку інформацію завжди можна перевірити звернувшись до чергової частини Жмеринського відділку поліції за номером телефону 2-00-59.

  Шановні громадяни не ведіться на такі провокації, не перераховуйте злочинцям свої заощадження. Будьте уважні та обережні.

  Жмеринський ВП ГУНП