Зазначив у своїй вітальній промові голова Жмеринської районної ради В.Малярчук на урочистостях з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування 8 грудня 2016 року.

  З нагоди свята в залі засідань районної ради зібралися депутати обласного, районного, селищного і сільського рівнів, сільські та селищний голови, секретарі місцевих рад та гості свята.

  В районі налічується 29 органів місцевого самоврядування – 27 сільських, 1 селищна та 1 районна рада. Про це далі йшлося у виступі голови районної ради. Саме вони забезпечують надання соціальних, комунальних та культурних послуг населенню. До місцевих рад обрано 400 депутатів, районна рада складається із 34 обранців. В районі налагоджена тісна та конструктивна співпраця між органами місцевого самоврядування та виконавчою гілкою влади. Саме це допомагає досягати позитивних результатів у всіх сферах діяльності. За це В.Малярчук щиро дякував голові районної державної адміністрації О.Легезі, його першому заступнику О.Монастирському, керівникам структурних підрозділів. Голова ради відзначив ті здобутки в територіальних громадах, яких вдалося досягти в результаті додаткових надходжень до місцевих бюджетів, а також участі у грантових конкурсах проектів розвитку. Подякував за вагомий внесок у розвиток своїх громад їх активним членам, а також депутатам та керівникам сільськогосподарських підприємств за матеріальну підтримку. Висловив подяку депутату обласної Ради О.Легезі за відстоювання інтересів району на обласному рівні та народному депутату України І.Мельничуку за сприяння у виділенні Урядом коштів на завершення реконструкції відділення екстреної невідкладної медичної допомоги центральної районної лікарні. В районі розпочато процес децентралізації влади. Незабаром відбудуться вибори очільника першої об’єднаної громади. Оптимальним результатом втілення даної реформи в життя буде створення самодостатніх і заможних громад. З нагоди професійного свята В.Малярчук подякував всім представникам органів місцевого самоврядування за сумлінну працю, побажав їм усіляких гараздів.

  До вітального слова запрошено голову районної державної адміністрації О.Легезу. Він привітав самоврядців з професійним святом, з гордістю відзначив потужність команди місцевого самоврядування району, з якою склалася плідна співпраця. Відзначив, що органи самоврядування району належно виконують свої обов’язки, в повному обсязі забезпечують надання належних послуг жителям територіальних громад. За це очільник району їм щиро подякував. Відмітив підвищення ролі органів місцевого самоврядування в житті суспільства, отримання ними важливих і вагомих повноважень. Побажав їм наснаги, впевненості у собі, стійкості духу, перемог на всіх напрямках, здоров’я і достатку.

  Керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.Радіна зачитала розпорядження голови райдержадміністрації, згідно якого відзначено Почесними грамотами та грошовими нагородами кращих представників органів місцевого самоврядування.

  До привітань приєдналися депутати районної ради Ю.Твердохліб та А.Ганжа, сільські голови Н.Тріскун, А.Гамарник, Л.Голубенко, ветерани місцевого самоврядування Ф.Гайдура та А.Паламарчук.

  Підготували святкову програму та створювали гарний настрій у залі працівники та вихованці районного будинку культури.