Голова райдержадміністрації Олег Легеза взяв участь у зборах – сходах громадян Біликовецької територіальної громади

  Ряд актуальних питань було розглянуто на зборах – сходах громадян в с.Біликівці за участю голови райдержадміністрації Олега Легези, заступника голови районної ради Володимира Бігаса, начальника управління агропромислового розвитку Олега Матвієнка, начальника фінансового управління райдержадміністрації Володимира Гамарника, начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Надії Василик, начальника управління Держгеокадастру у Жмеринському районі Антоніни Гуліцької, завідувача юридичним сектором апарату райдержадміністрації Юрія Сенька,заступника директора СО «Жмеринські електромережі» Ігоря Макогона.

  На початку зібрання Біликовецький сільський голова Олександр Цвень представив присутнім керівництво району та закликав жителів громади задавати присутнім наболілі питання.

  Голова райдержадміністрації Олег Легеза зазначив, що основною метою даного зібрання є вивчення проблем громади та напрацювання заходів по їх вирішенню.

  По першому питанню – заміні електроопор та ліній електропередач очільник району одразу ж надав відповідні доручення щодо вирішення проблеми.

  Він по черзі надав слово керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Із інформацією про формування бюджету Біликовецької сільської ради ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Гамарник. Він зазначив, що бюджет є дотаційним і щомісяця отримує субвенцію з районного бюджету. Та, попри все тут успішно діють дитячий садочок та два загальноосвітні заклади.

  Про стан земельних відносин на території громади інформував начальник управління агропромислового розвитку Олег Матвієнко. Він професійно відповів на запитання із залу, що стосувались сівозмін, оренди ставків, земельних відносин.

  Із станом виплати субсидій та соціальних допомог в районі ознайомила начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Надія Василик. Вона закликала жителів громади оформлювати субсидії та відповіла на всі запитання.

  Заступник голови районної ради Володимир Бігас привітав всіх присутніх із Днем Збройних Сил України та зазначив, що районна рада завжди готова долучитись до вирішення проблемних питань територіальних громад району.

  Підбиваючи підсумки зібрання Олег Легеза зазначив, що вирішення всіх проблемних питань бере під свій особистий контроль.