На минулому тижні відбулась чергова нарада серед працівників територіального центру по підсумках роботи за I квартал 2016 року.

  Нарада розпочалась поздоровленням іменинників, які відзначали дні народження в березні місяці. Соціальний робітник с. Сл-Межирівська Валах Л.І. привітала іменинників власними віршами, а директор терцентру Т.І.Оголенко вручила невеличкі сувеніри.

  Продовжилась нарада виступом завідувача відділення соціальної допомоги вдома А.Г.Гончар, яка прозвітувала та проаналізувала проведену роботу соціальних робітників за I квартал 2016 року. За цей період соціальними робітниками обслужено 506 осіб та надано 89100 життево - необхідних послуг. Також було визначено план роботи на II квартал 2016 року відділенням соціальної допомоги вдома.

  Соціальний працівник Воробій Н.І. доповіла про роботу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. А саме про благодійну допомогу, яка була надана до Міжнародного жіночого дня 8 - березня особам, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі. Завдяки спонсорам, приватним підприємцям, орендаторам Жмеринського району благодійна допомога ( прод. та пром. товари ) становила 31100 грн.

  Музика З.А., завідувач стаціонарного відділення постійного проживання, доповіла про роботу стаціонарного відділення постійного проживання за I квартал 2016 р.

  Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома смт. Браїлів, с. Будьки, с. Біликівці та с. Тарасівка прозвітували про проведену роботу (надання життєво-необхідних послуг підопічним за березень 2016 р).

  Закінчилась нарада виступом директора терцентру Оголенко Т.І., яка підвела підсумки роботи терцентру за I квартал та наголосила:

  - про чітку виконавчу дисципліну;

  - підвищення якості та своєчасності надання соціальних послуг;

  - про установлення зв’язків з підприємцями, благодійниками з метою сприяння в наданні благодійної та матеріальної допомоги підопічним.

  Директор Т.І. Оголенко