На Жмеринщині 19 червня 2019 року з робочим візитом перебував голова Вінницької обласної державної адміністрації В.Коровій. Спільно з головою Жмеринської районної державної адміністрації О.Легезою очільник області відвідав с.Мартинівка та ділянку траси Жмеринка – Бар, які найбільше постраждали внаслідок негоди, яка впродовж декількох днів вирувала в районі. В.Коровія супроводжували: його заступник В.Броварник, керівник апарату облдержадміністрації В. Бойко, директор Департаменту цивільного захисту С.Вовченко, директор Департаменту агропромислового розвитку М.Ткачук.

  18 червня 2019 року в актовій залі відділу освіти відбулася науково-методична конференція освітян Жмеринщини. У роботі конференції прийняли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи, методисти РМК, працівники відділу освіти.

  Учасники конференції підвели підсумки роботи методичного кабінету відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, навчальних закладів району за 2018-2019 навчальний рік за такими напрямками: результати діяльності районного методичного кабінету, внутрішкільної методичної роботи, окружних методичних формувань з питань удосконалення професійно-педагогічної майстерності та активізації творчого потенціалу педагогічних працівників.

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує опрацювати можливості введення в Україні граничної ціни на тепло і гарячу воду вже з наступного опалювального сезону з метою, по-перше, приведення цін на цей ресурс до обґрунтованого рівня, а по-друге – захисту споживачів від завищених тарифів. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів.

  Працівники Жмеринського управління ГУ ДФС у Вінницькій області звертають увагу громадян, що згідно із статтями 232 та 235 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) працівники, які працюють без укладання трудового договору, мають право звернутись до суду.

  Необхідно зазначити, що відповідно до статті 24 КЗпП України роботодавцям заборонено допускати працівника до роботи без укладення трудового договору та повідомлення про це органів Державної фіскальної служби.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності (далі-Порядок). Цей Порядок визначає механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

  Мережа сервісних центрів Пенсійного фонду Вінницької області діє в кожному районі

  З 1 червня 2019 року органи Пенсійного фонду Вінницької області функціонують як одна юридична особа – Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

  З 12 по 14 червня на території дитячого табору «Казкова долина» Літинського проходив обласний фестиваль «Будь молодим- живи активно», який організовано Департаментом соціальної та молодіжної політики. Майже сотня учасників приїхали із усієї області. Від Жмеринської району теж була сформована команда у складі 3 осіб.

  Жмеринський район представляла команда ініціативної, енергійної, креативної молоді. Нідзельська Ольга, Мельник Анастасія, Кремінський Віктор брали активну участь у всіх завданнях. Вони танцювали флешмоб, змагалися у різноманітних змаганнях. В результаті проявили себе однією із найсильніших команд - пройшли у фінал і достойно вибороли 3 місце.

  З 14 по 15 червня 2019 року для юнаків та дівчат було проведено заняття з тактичної та вогневої підготовки для дітей Стодулецької, Антонівської та Глинянської громад .

  Захід відбувся за сприянням Стодулецького сільського голови Голубенко Л.Р. , військового у відставці Зажирко Ю.Д., який запросив керівника громадської організації "ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ "СВІЙ" - Касьяна В.В. з армійською групою, старости сіл Антонівка, Глинянка -Зажирко О.В. , а також представника Барської міської ради – Зажирко Н.О.

  Згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, провідний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області - Гончарук Людмила Анатоліївна здійснила виїзний прийом громадян в відділі з питань державної реєстрації Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області з питань роз’яснення законодавства у сферах державної реєстрації.

  Якщо ви досить обізнаний грибник та маєте відповідні знання і досвід, збираючи гриби, вам буде необхідно суворо дотримуватись основних правил для уникнення випадкових помилок, що можуть призвести до отруєнь. Правила потрібно добре запам'ятати і використовувати під час збору грибів та при їх приготуванні.

  Правила і поради щодо збирання грибів, попередження отруєнь ними