Безліч слів захоплень та вдячності пролунали на адресу Чернятинського народного аматорського хорового колективу 22 березня 2019 року . В актовій залі Чернятинського коледжу панував піднесений святковий настрій. Привітати колектив та незмінного засновника та керівника хору Віктора Сольвара з ювілеєм, який завоював популярність не тільки в районі, але й за межами прийшло чимало шанувальників.

  Поезія – це мистецтво, що вірує у правду і любов, радощі і страждання, зустрічі і розлуки, вона живе й житиме вічно. Поезією ми захоплюємося, вивчаємо, презентуємо, бо вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю.

  У читальній залі КЗ "Жмеринська ЦРБ ім. В. П. Вовкодава" відбувся літературний калейдоскоп "Поезія – то сила чарівна" присвячений Всесвітньому дню поезії, що відзначається 21 березня.

  Протягом життя усі ми потребуємо підтримки близьких людей, а в першу чергу, батьків. Саме батьки оберігають дитину, коли вона робить перші кроки, проте у вирії життя виникають різні обставини, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин, адже бувають випадки, коли через хворобу чи смерть батьків за дітьми нікому доглянути, або через недбалість чи жорстоке поводження дитині загрожує небезпека. Допомогти дітям, має на меті нова форма соціальної роботи – патронат. Це своєрідна домашня альтернатива центрам соціально-психологічної реабілітації.

  Відповідно до пункту 9 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції», у декларації відображаються фінансові зобов’язання суб’єкта декларування та членів його сім'ї, які є дійсними станом на останній день звітного періоду.

  Так, під фінансовими зобов’язаннями у цілях декларування розуміються:

  Не паліть суху траву !

  З настанням весни мешканці міст і селищ виходять на природу: розпочинаються весняно-польові роботи в полі, на присадибних ділянках та городах. Люди їдуть подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з друзями біля вогнища, помилуватися пробудженням природи тощо. Все це є чудовим відпочинком. Часто невід’ємною частиною подібного дозвілля стає вогнище, в якому спалюють торішнє листя, суху траву, дрібне сміття, а також смажать шашлики та картоплю.

  В Северинівській об’єднаній територіальній громаді 21 березня 2019 року відбулися збори-сходи місцевих жителів, під час яких очільник громади О.Христюк представив загалу звіт про роботу у 2018 році. До участі у зборах було запрошено голову районної державної адміністрації, депутата обласної Ради О.Легезу та голову районної ради В.Малярчука.

  Весняний день рік годує…

  (Весняно-польові роботи в Жмеринському районі)

  Надзвичайно важливим заходом, спрямованим на реалізацію в 2019 році завдань зі стабілізації та зростання виробництва продукції рослинництва, є проведення комплексу весняно-польових робіт.

  Весна… 1944 рік… Жмеринщина…

  (до 75 – річниці визволення)

  Події, які відбувались в цей період з року в рік згадує наш район та місто. Розповіді очевидців тієї весни неустанно передаються з покоління в покоління. Ця пора стала порою визволення нашого рідного краю від німецько-фашистських загарбників. Численні юнаки та дівчата разом із своїми батьками відстояли і захистили матір-Вітчизну від фашистського поневолення ціною власного життя, щоб наступні покоління жили у вільній країні.

  20 березня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”.

  Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

  Досить часто виникає питання: яка різниця між запитом на інформацію і зверненням громадян, яка особливість кожного з них і у чому відмінності.

  Хочу звернути Вашу увагу на те, що хоча за своїм значенням дані визначення, ніби-то, подібні, проте між ними існує суттєва різниця.

  Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації, надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні (ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»).