Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Служба у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації інформує, що 10 жовтня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 № 800 «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров'ю», якою затверджено Порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю (далі Порядок).

  28.08.2018 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання" № 2475-VIII, яким, зокрема, було внесено зміни до статті 183 Сімейного кодексу України щодо мінімального розміру аліментів на дитину.

  В чому саме полягають зміни, і чи можна тепер збільшити розмір вже призначених раніше аліментів?

  11 жовтня 2018 р. в актовій залі віділу освіти відбулась інструктивно-методична нарада завідувачів ДНЗ району, на порядку денному якої висвітлювалось питання: «Про підсумки перевірки готовності ДНЗ району до роботи в новому 2018-2019 н.р.» По даному питанню детальну доповідь та презентацію підготувала методист РМК Яременюк С.М..

  Об 11 годині розпочалась урочиста частина наради із врученням Почесних грамот та грошових винагород трудовим колективам закладів дошкільної освіти за зайняті призові місця по результатах підготовки до роботи у новому 2018-2019 н.р..

  Населення.

  На 1 серпня 2018р. чисельність наявного населення Жмеринського району (за оцінкою), становила 33520 осіб. Упродовж січня-липня 2018р. чисельність населення зменшилась на 207 осіб.

  Ціни.

  У серпні порівняно з липнем 2018 року та груднем 2017 року індекс споживчих цін (індекс інфляції) по Україні залишились на рівні липня 2018р. до грудня 2017р. –зросли на 103,6%, на Вінниччині – 100,1% та 103,3%.

  Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

  Пам`ятка для населення щодо вживання грибів

  Щоб не отруїтися дикорослими грибами - відмовтеся від споживання грибів, як від продукту взагалі, краще споживайте штучно вирощені печериці, гливи, купуючи їх у магазинах.

  В смт.Браїлів 14 жовтня 2018 року вирували події. Адже в цей день він святкував свій день народження, відзначав День захисника України, Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. До святкування приєднався і голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза.

  Найвизначнішою подією свята стало відкриття пам’ятника козакам Браїлівської козацької сотні Брацлавського полку, які полягли в боротьбі за волю України.

  Голова Жмеринської районної державної адміністрації Олег Легеза взяв участь у відкритті пам’ятників загиблим учасникам АТО та Героям Небесної Сотні в м.Жмеринка

  В день потрійного свята - Покрови Пресвятої Богородиці, захисника України та Українського козацтва 14 жовтня 2018 року у м.Жмеринка відбулася визначна подія. Цей день ознаменувався відкриттям пам’ятників загиблим жителям м.Жмеринка та Жмеринського району в ході антитерористичної операції та під час Революції Гідності.

  Міськрайонний захід з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбувся 12 жовтня 2018 року в районному будинку культури. Головними учасниками заходу були учасники антитерористичної операції на Сході нашої країни та родини загиблих героїв.

  Свято розпочалося з патріотичної пісні у виконанні С.Зайчука.

  До зали внесли Державний Прапор України, прозвучав Державний Гімн.

  У пору золотої осені відзначила свій поважний ювілей учасник Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, жителька с. Станіславчик Жмеринського району, Марія Омелянівна Твердохліб.

  Марія Омелянівна знаходиться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жмеринського району» з 1999 року й обслуговує її чудова жінка з добрим серцем, соціальний робітник Мельник Марія Миколаївна.

  Безпечне використання газових приладів у побуті

  Великі і малі біди й нещастя, що відбуваються з тими, хто користується газовими приладами, можна попередити, якщо знати і дотримуватися елементарних правил безпеки.

  На що звертати головну увагу при користуванні газовими приладами: