Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  6 грудня своє професійне свято відзначають представники усіх родів військ, які входять до складу Збройних Сил України. Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але й стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі.

  Працівники Жмеринського управління ГУ ДПС у Вінницькій області звертають увагу платників, що чинним законодавством, яке регулює порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), не передбачено розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄСВ.

  Відповідно до частини 12 ст. 9 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

  Безпека під час пічного опалення

  З настанням осінньо-зимового періоду та приходами перших холодів виникає потреба в опаленні своїх домівок. Тому не зайве звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки як при облаштуванні печей, так і при їх експлуатації, а саме:

  • при укладці і установці печей на горищі, між трубою и дерев'яним обрешетуванням необхідно залишати проміжок, котрий потім закладається матеріалом, що не горить

  Ми такі, як усі, в світ прийшли для життя,
  Ми так само всі послані Богом.
  Ми маленькі та віримо в краще буття
  І шукаєм до щастя дорогу.
  Наші очі такі кольорові, ясні,
  Ми любов вам даруєм всім серцем.
  Тож чому ви, дорослі, печальні, сумні,
  Зачиняєте душі, мов дверця?
  Ми щасливі вже тим, що живем на землі,
  Подаруйте любов нам і ласку!
  Ми такі, як усі, хоч ще зовсім малі,
  І так само ми віримо в казку.

  С. Колодій

  Президент України Володимир Зеленський поспілкувався телефоном з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Глава держави розповів про реформи, які впроваджуються нині в Україні, та обговорив умови нової програми співпраці з Фондом. Керівниця МВФ високо оцінила економічні досягнення нової влади та прогрес у впровадженні реформ урядом під керівництвом Прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

  За результатами розмови сторони зазначили, що Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленості (Staff Level Agreement) щодо нової програми співпраці.

 04.12.2019 р. відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів (агітбригад) екологічної просвіти загальноосвітніх навчальних закладів «Земля наш спільний дім» з теми: «Країні Юннатії - 95». У конкурсі прийняли участь чотири команди з Будецької, Кам’яногірської, Коростівецької ЗОШ І-ІІ ст. та Сербинівського НВК.

  Учасники фестивалю поєднали різні жанри, стилі і напрями мистецтва, продемонстрували власні досягнення в природоохоронній діяльності, використали різноманітні засоби активізації глядачів.

  Цей день, запроваджений міжнародною спільнотою, є знаком поваги та турботи про долю людей з особливими потребами. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом року не забувати про те, що поруч з нами живуть ті, які потребують особливої допомоги і уваги.

  У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Жмеринського району» проведено ряд заходів приурочених Міжнародному дню інвалідів.

  Дотримуйся правил на дорозі!

  Коли рухаєтесь тротуаром:

  Дотримуйтеся правого боку тротуару.

  Не ведіть дитину по краю тротуару: дорослий повинен перебувати з боку проїжджої частини.

  Маленька дитина має йти поруч з дорослим, міцно тримаючись за руку.

  Привчіть дитину, йдучи по тротуару, уважно спостерігати за виїздом автотранспорту з двору або з території підприємства.

  Діти мають виховуватися у сім’ях. А інтернати, що залишилися у спадок ще з радянських часів, – будуть реформовані за європейськими стандартами. Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на першому розширеному засіданні Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

  «Уряд надаватиме пріоритет сімейним формам виховання та максимально створюватиме умови для того, щоб діти росли в умовах батьківського піклування», - наголосив Олексій Гончарук.

  Президент України Володимир Зеленський зустрівся з колишніми студентами, котрі були організаторами Євромайдану, та постраждалими в центрі Києва у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

  Глава держави подякував присутнім за те, що вони відгукнулися на його пропозицію зустрітися, й підкреслив, що для нього це велика честь.

  «Мені завжди було цікаво, чим зараз займаються люди, з яких це все почалося. З яких почалася революція. Ми хотіли познайомитися особисто, хотіли проговорити, які є проблеми, бачення в цілому, де ви і чим займаєтеся», – сказав Володимир Зеленський.