Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Що 4 липня 2020 року набрав чинності Закон № 691-ІХ «Про внесення змін до Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами (позиками) у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19», ухвалений Верховною Радою України 16 червня 2020 року.

  3 липня Закон було офіційно опубліковано в газеті "Голос України".

  У літній період почастішали випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов’язаних з вживанням продуктів харчування та питної води.

  Більшість групових захворювань та отруєнь виникають після проведення масових святкувань. Основними причинами спалахів є недотримання елементарних правил особистої гігієни, порушення технології приготування страв, зберігання харчових продуктів та готових страв в антисанітарних умовах та без належного температурного режиму.

  В Станіславчицькому будинку культури 2 липня 2020 року панувала особлива святкова атмосфера. Цього дня діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, їхні опікуни та прийомні батьки із сіл: Станіславчик, Тарасівка, Кам’яногірка отримали масу подарунків, найкращих побажань та слів вдячності.

  Заступник голови райдержадміністрації Віктор Мурашко передав привітання присутнім від очільника району Святослава Ніколайчука та зазначив, що захист прав дітей на щасливе життя є в пріоритеті у керівництва держави , області, району.

  Тепер він для працездатних громадян становитиме 2197 гривень, для непрацездатних – 1712 гривень. У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

  АТ «Вінницягаз» нагадує: показання газового лічильника потрібно передавати з 1 по 5 число щомісяця, у визначений спосіб. Тоді рахунок до оплати сформується, виходячи з поданих вами даних.

  В іншому випадку нарахування вимушено здійснюються розрахунковим способом, що тягне за собою розбіжності у розрахунках, необхідність звірки даних, перерахунку та інші зайві клопоти.

  Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», збільшується прожитковий мінімум, а з ним – прив’язані до нього різні види соціальної допомоги.

  Із 01.07. 2020 року збільшується один з ключових соціальних стандартів - прожитковий мінімум.

  На 91 гривню зростає загальний показник – з 2027 грн. до 2118 гривень.

  Шановні Жмеринчани та жителі Жмеринського району!

  Щиросердечно Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

  Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини.

  Урочисті частину відзначення державного свята – Дня Конституції України провели перед початком чергової 35 сесії районної ради 7 скликання.

  Привітали присутніх з прийдешнім святом голова Жмеринської райдержадміністрації Святослав НІКОЛАЙЧУК та голова районної ради Василь МАЛЯРЧУК. У вітальних промовах очільники району зазначили, що 28 червня 1996 року відбулась, безперечно, видатна подія в історії нашої держави. Верховна Рада прийняла Оснновний закон - Конституцію України.

  Цього дня гостя спільно з представниками Жмеринської райдержадміністрації відвідали людей похилого віку, людей з інвалідністю у Браїлові.

  Начальник Жмеринського територіального центру Тамара ОГОЛЕНКО, яка увійшла до складу делегації, зазначила, що до кожного із цих літніх людей приходить соціальний працівник, який допомагає їм по господарству, закуповує продукти харчування, медикаменти. Такі люди знаходяться під постійною увагою терцентру.