Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  17 квітня 2019 року в спортивному залі Чернятинського аграрного коледжу ВНАУ розпочато змагання шостої спартакіади серед ветеранів спорту Жмеринщини. Перший вид спортивних ігор - змагання з пневматичної стрільби, в яких прийняли участь 15 ветеранів. Змагались поважні спортсмени у трьох вікових групах: у групі від 50 років до 59 років перше місце посів – Рожок Михайло (с. Северинівка, 70 очок з 100 можливих),

  Жмеринською міскрайонною філією Вінницького ОЦЗ проведено міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для укомплектування підприємства ТОВ “Гніванський гранітний кар’єр” вакантними посадами: складальник, знімач-укладальник заготовок, маси та готових виробів.

  У рамках заходу представник роботодавця ознайомив шукачів роботи із специфікою діяльності підприємства, умовами та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

  Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Вінницької області бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

  4 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти районної державної адміністрації. На засіданні було підведено підсумки атестації педагогічних працівників Жмеринського району. В 2018/2019 навчальному році підлягали атестації 89 працівників закладів освіти (чергова — 83, позачергова — 6).

  За підсумками атестації було присвоєно кваліфікаційні категорії:

  Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність на території нашої держави диверсійно-терористичної групи спецслужб РФ

  Про це на спільному брифінгу з Головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом повідомив Голова Служби Василь Грицак. Оперативники контррозвідки Служби затримали сімох учасників групи, двоє з яких є кадровими офіцерами російських спецслужб. «Сьогодні зранку був затриманий ще один спільник диверсантів», ‒ додав Голова СБУ.

  12 квітня працівники та підопічні відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунальної установи «Територіальний центр Жмеринського району» на чолі з директором Оголенко Т.І., провели акцію «Залиш після себе слід на землі». В ході якої на прилеглій до відділення території висадили 12 кущів троянд, 10 саджанців ялинки, 9 сосни та 10 берізок.

  15 квітня виповнилося 95 років від дня народження Ніни Іларіонівни Порхун, мешканки села Сербинівці Жмеринського району.

  Привітати іменинницю з ювілеєм до оселі цього дня завітали директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій, соціальний робітник Наталя Побережна та представники Сербинівської сільської ради: секретар Любов Грибок, голова Ветеранської організації Олена Богословцева.

  31 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державної реєстрації релігійних організацій зі статусом юридичної особи», прийнятий Верховною Радою України 17 січня 2019 року.

  Даний Закон передбачає механізми, які регламентують, в який спосіб релігійна організація може змінити свою підлеглість діючим в Україні та за її межами релігійним центрам (управлінням).

  Співробітники Управління СБ України у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили та блокували механізм фінансування терористичних організацій «Д/ЛНР».

  Оперативники спецслужби встановили, що шестеро громадян України через підконтрольні суб’єкти господарювання налагодили постачання до терористичних організацій товарів широкого вжитку.

  Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22 березня 2019 року № 78, стартує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

  Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.