Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Третій день об'їзду члени комісії розпочали із закладів Станіславчицького освітнього округу.

  До складу комісії, окрім працівників відділу освіти та директорів закладів освіти району, долучилася заступник керівника виконавчого апарату з питань євроінтеграції та зовнішніх зв’язків Рожок Н.В. та начальник управління Держпродспоживслужби в Жмеринському районі Горбатюк М.В.

  З нагоди створення Народного Руху України в Жмеринському районі проведено змагання з малого футболу серед ветеранів спорту та молоді.

  Участь в іграх взяли команди Жмеринського, Могилів – Подільського, Літинського та Шаргородського районів, м. Жмеринка.

  В завзятій боротьбі серед ветеранів спорту перемогу отримала команда Літинського району, срібло – Жмеринського району, бронзу – Могилів – Подільського району.

  Учні 10-х та 11-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність. Їх презентували 16 серпня 2019 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки.

  Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» було створено 2019-го.

  Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

  При здійсненні планових та позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів спеціалістами районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, на виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області № 22-О від 07.05 2019 р.

  Розрахунок амортизації основних засобів здійснюється відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням обмежень, встановлених п.п. 14.1.138 ст. 14, п.п. 138.3.2 - 138.3.4 ст. 138 ПКУ.

  Для розрахунку амортизації відповідно до положень п. 138.3 ст. 138 ПКУ визначається вартість основних засобів без урахування їх переоцінки (уцінки, дооцінки), проведеної відповідно до положень бухгалтерського обліку (п.п. 138.3.1 ст. 138 ПКУ).

  В с. Клембівка Ямпільського району 17 серпня відбувся ХІ обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця».

  Учасниками обласного фестивалю стали більше 30 майстрів з різних видів народного мистецтва: вишивка, ткацтво, гончарство, витинанка, лялька-мотанка, народне малярство, живопис, різьба по дереву, художня іграшка тощо.

  В обласних сільських спортивних іграх честь Жмеринського району захищають Браїлівські спортсмени.

  11 серпня жіноча волейбольна команда з переконливою перемогою виграла у команд Барського та Тиврівського районів .

  17 серпня чоловіки – волейболісти гідно перемогли Муровано – Куриловецьку та Могилів – Подільську команди.

  В другий день об’їзду участь взяли керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Москальчук та начальник управління Дерпродспоживслужби в Жмеринському районі Микола Горбатюк.

  Розпочали об’їзд із закладів освіти Жуковецької територіальної громади ( с/г Тріскун Н.С.)

  Першим членів комісії гостинно зустрів колектив ДНЗ «Ромашка» (зав. Гаврилюк З.М.). Цьогоріч в дитячому садку проведено значний об’єм ремонтних робіт: утеплено та естетично оздоблено фасад будівлі, проведено якісні поточні ремонти внутрішніх приміщень, оновлено ігрове обладнання на майданчиках.

  Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення.

  Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями.

  Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводить конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.