Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  В цьому мали змогу переконатись учасники засідання Колегії Жмеринської районної державної адміністрації 21 лютого 2019 року, на якому був присутній перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

  Розпочалось засідання із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

  Гордість за досягнення області викликав у присутніх відеоролик «Вінниччина – 2018. Є що сказати».

  Нарада - семінар, присвячений темі органічного виробництва відбувся 21 лютого 2019 року в залі засідань Жмеринської районної ради за участю: заступника голови райдержадміністрації О.Матвієнка, заступника голови районної ради В.Бігаса, начальника управління агропромислового та економічного розвитку К.Цабак, представників Міжнародного сільськогосподарського кластеру «Дністер», молдовсько-голандського підприємства «Prograin Organic», сільськогосподарських підприємств району.

  Довгожителі – це жива історія нашого краю. Коли позаду майже сто років життя, важко описати його одним словом, бо воно – як книжка, яку гортати б і гортати, читати б і читати. Наша ювілярка – одна із тих, кому Господь подарував прожити майже ціле століття.

  90 років − такий поважний ювілей 20 лютого святкувала жителька села Курилівці Жмеринського району Вінницької області Роднова Ніна Микитівна

  Станом на 01.01.2019 року в районі проживають 160 внутрішньо переміщених осіб, або 99 сімей ( для порівняння у 2017 році – 176 осіб). Із загальної кількості осіб: переселенці з АР Криму – 10 осіб, з Донецької та Луганської області – 150 осіб, з них: 16 інвалідів, 78 осіб похилого віку, багатодітних сімей - 1, дітей віком від народження до 18 років - 32, працездатних – 50 осіб.

  Доступ до всіх квитанцій за результатами обробки податкових накладних незалежно від програмного забезпечення, яким такі податкові накладні надсилались на реєстрацію в ЄРПН

  Користувачам Електронного кабінету надано доступ до всіх квитанцій за результатами обробки податкових накладних та розрахунків коригування до них незалежно від способу подання їх на реєстрацію в Єдиний реєстр податкових накладних (далі – ЄРПН).

  Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка" (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням у 2020 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання

  Нещодавно для учнів 6 класів Жмеринської ЗОШ школи-ліцей № 2 головним спеціалістом Жмеринського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Петрашек І.Г. спільно з начальником Жмеринського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ у Вінницькій області Вернік І.В., начальником відділу «Жмеринське бюро правової допомоги» Цимбалом В.С., інспектором СП Жмеринського ВП- ст. лейтенантом поліції Дремух А.О., головним спеціалістом служби у справах дітей Жмеринської міської ради – Українець П.І.,

  Другий день фестивального марафону «Проліски надії - 2019», 13 лютого, був надзвичайно насиченим.

  Яскраво і дружно розпочала його Олександрівська школа. Зворушлива дівчинка-янголя всіх привітала і роздала побажання членам журі. Піснею «Рідна серцю Україна» концертну програму розпочав гарний, дружний, шкільний хор. Душевно, з відчуттям ритму, логічними наголосами декламувала вірш «Любимо Україну» учасниця обласного фестивалю «Зіркова мрія» Рижак Ольга.

  У Жмеринському управлінні ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляють, що відповідно до п.п.14.1.55 п.14.1 ст.14 ПКУ до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності за межами митної території України, включаючи проценти, дивіденди, роялті та будь-які інші види пасивних доходів, спадщину, подарунки, виграші, призи, доходи від виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими та трудовими договорами, від надання резидентам в оренду (користування) майна, розташованого за межами України, включаючи рухомий склад транспорту, приписаного до розташованих за межами України портів, доходи від продажу майна, розташованого за межами України, дохід від відчуження інвестиційних активів, у тому числі корпоративних прав, цінних паперів тощо; інші доходи від будь-яких видів діяльності за межами митної території України або територій, непідконтрольних контролюючим органам.

  Профілактика отруєння алкоголем та його сурогатами

  Сьогодні мало хто замислюється про те, що навіть невелика доза алкоголю під час родинного свята може стати дуже підступною і жорстокою отрутою для людського організму. За даними статистики, понад 50% летальних випадків у результаті отруєння настає саме при отруєнні алкоголем і його сурогатами .

  Ознаки алкогольного отруєння