Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Жмеринське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

  Згідно листів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/400/21 від 22.02.2021, СЗ -4.1/433/21, від 25.02.2021р, через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF надійшло наступні повідомлення:

  Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради розвитку громад та територій. «Ми запровадили нову систему районів, впорядкували розподіл повноважень між районами та громадами, які отримали кошти, повноваження та ресурси. Дуже важливою подією останнього часу є отримання громадами земельного ресурсу. Це не означає, що тепер кожен регіон сам за себе.

  Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради розвитку громад та територій розповів про інститут префектів в Україні Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради розвитку громад та територій розповів про інститут префектів в Україні.

  «Наш рух продовжується, бо остаточно децентралізація ще не завершена. У цьому році ми маємо вирішити декілька важливих пріоритетних завдань.

  Володимир Зеленський розповів про цілі та завдання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

  Президент України Володимир Зеленський на засіданні Ради розвитку громад та територій розповів про цілі та завдання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

  «Ми маємо вийти на остаточну формулу правління на місцях - «громади вирішують, а люди - впливають і разом з державою контролюють». Відносини між центром та громадами мають стати якісно новими. Вони повинні бути конструктивними, прозорими та дієвими. Задля цього ми створюємо Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Він стане майданчиком для діалогу і рішень», - розповів Володимир Зеленський.

 

 

 

 

  «Проблеми громад сьогодні обговорюємо у Києві на засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30», куди я теж запрошений. –зазначає голова ОДА Сергій Борзов. – Погоджуюсь із Президентом України Володимиром Зеленським – децентралізація нарешті не імітується, а реально втілюється у життя».

  Для завершення децентралізації необхідно внести зміни до Конституції України щодо відносин між центральними та місцевими органами влади, а також ухвалити законодавство про місцеві референдуми та стосовно самоврядування у міських громадах.

  Започаткований Президентом України Конгрес місцевих та регіональних влад є новим форматом комунікації влади на всіх рівнях для підвищення добробуту людей. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України

  Кирило Тимошенко під час засідання Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30». Кирило Тимошенко нагадав, що у 2020 році в межах програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом, спільно з місцевою владою було відремонтовано близько 6,5 тис. км державних та місцевих доріг, побудовано та реконструйовано по 100 садочків, шкіл і спортивних об’єктів.

  Верховна Рада шукає шляхи оптимізації системи голосування, щоб унеможливити факти неперсонального голосування. Про це повідомив Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у ході зустрічі з Київським міським головою Віталієм Кличком.

  «Наразі ми шукаємо шляхи оптимізації системи голосування в Парламенті, щоби повністю унеможливити неперсональне голосування у майбутньому, та вивчаємо різні варіанти технологій, зокрема і з відбитком пальця», - відзначив Голова Парламенту.

  З 1 березня відбудеться підвищення пенсій на 11%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 24 лютого. За його словами, така індексація — це обов’язок Уряду перед українськими пенсіонерами.

  «Ми розуміємо, що в час коронакризи особливо важливо підтримати найбільш вразливі верстви населення. Саме тому Уряд знайшов відповідні механізми та кошти, аби провести підвищення пенсій вже з 1 березня», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Крім того, як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд подав до Верховної Ради законопроект, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня.

  Президент підписав указ про строки проведення чергових призовів на строкову військову службу у 2021 році, призовники не служитимуть на Донбасі

  Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році».

  Цьогоріч звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби, передбачено провести у квітні – липні та в жовтні – грудні.