Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  Традиційно, щорічно у жовтні відділом освіти, районним методичним кабінетом з метою чіткої організації роботи з молодими спеціалістами, спрямованої на підвищення фахового, методичного, психолого- педагогічного, загальнокультурного рівнів їх професійної підготовки проводиться школа молодого вчителя. Не став виключенням і цей навчальний рік. 18 жовтня 2018 проведено засідання Школи адаптації молодих учителів української мови та літератури, англійської мови, музичного мистецтва на базі Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст., трудового навчання та фізичної культури – на базі Почапинецької ЗОШ І-ІІІ ст., історії і інформатики – на базі Сьомацької ЗОШ І-ІІ ст.

  З метою збільшення поінформованості населення про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та з метою допомоги у подоланні даного явища 18.10.2018 року була проведена інформаційно-профілактична вулична Акція «Торгівля людьми-це не міф, це реальність» для різновікових груп населення.

  Було організовано 7 команд у складі 6 чоловік - це представники Жмеринських шкіл та Жмеринського вищого професійного училища.

  Люблять школярі Тарасівської школи різні спортивні ігри, КВК, виступи агітбригад тощо.

  Ось і до Дня Захисника України було проведено козацькі забави. Учителька історії розповіла цікаві факти із життя козаків, провела вікторину серед уболівальників. А змагалась дві команди:« Запорожці» і «Січовики». Учителька фізичного виховання підібрала різноманітні цікаві ігри на спритність та кмітливість козаків.

  Змінено режим роботи ЦОП

  Жмеринське Управління ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє про встановлення нового режиму роботи Центрів обслуговування платників.

  З понеділка по четвер ЦОП працюють з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., у п'ятницю з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв. Обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.

  Психологія виживання

  Звичка до комфорту може зашкодити

  Жага «жовтої» преси до сенсацій заполонила інформаційний простір кривавими та жахливими наслідками катастроф, вбивств, самогубств. Людська смерть стає чимось буденним, не викликаючи великих душевних переживань. Негативний психологічний вплив через кіно, телебачення особливо руйнує дитячий несформований розум.

  В Жмеринському районі продовжується збирання зернових культур пізньої групи. За інформацією, наданою управлінням агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, станом на 16 жовтня 2018 року соняшник обмолочено на площі 10375 га, що становить 95% від посіву. Намолочено 27021 т зерна, урожайність склала 26 ц/га.

  Кукурудзу зібрали з площі 3185 га, що складає лише 23,5% площі посіву. Валовий збір – 36447 т, урожайність – 114ц/га.

  Начальник відділу охорони здоров’я Жмеринської райдержадміністрації О.Ярмоленко надав інформацію про стан перебігу кампанії з укладання декларацій населення з сімейними лікарями.

  Станом на 16 жовтня 2018 року на Жмеринщині задекларували свої відносини з сімейними лікарями 38 609 осіб, що складає 62,4% від всього населення.

  Серед сімейних лікарів є 3 лідера, які перетнули межу в 1800 пацієнтів, 12 лікарів мають по 1500 і більше пацієнтів і тільки 3 лікаря уклали менш, ніж 1000 декларацій.

  Жмеринська міськрайонна філія обласного центру зайнятості 16.10.2018 року приймала найактивніших, найкреативніших школярів 8 класів ЗОШ-І-ІІІст №3, м. Жмеринки учасників гуртка «Ерудит».

  Директор філії Тетяна Когут провела для прогресивної молоді презентацію установи, розповіла про послуги та можливості служби зайнятості. Під час екскурсії директор дала вичерпні відповіді на запитання, які виникали у молоді.

  Держпраці наголосила, що неправильне зазначення назви посади у трудовій книжці загрожує штрафом у розмірі мінімальної заробітної плати (у 2018 році – 3723 грн)

  Держпраці у листі від 24.09.2018 р. №4501/4/4.3-зв-18 наголосила, що при проведенні інспекційних відвідувань (невиїзних інспектувань) інспектор праці може дослідити питання щодо внесення до трудової книжки відомості про роботу (частина четверта ст. 48 КЗпП), в тому числі дотримання п. 2.14 Інструкції №58.

  За січень-вересень 2018 року до зведеного бюджету від платників Вінниччини надійшло майже 9,7 млрд грн платежів, що контролюються органами ДФС. Зазначена сума на 20 відсотків або на 1,6 млрд грн більша, ніж сплачена у відповідному періоді минулого року. Про це повідомляє начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

  Посадовець зауважує, що з усіх бюджетних надходжень 9 місяців звітного року, до державного бюджету надійшло понад 4,2 млрд грн. Місцевий бюджет за цей час отримав майже 5,5 млрд грн податків, зборів та інших платежів.