Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

  В Жмеринському районі 13 червня 2019 року очільники територіальних громад, фахівці райдержадміністрації та районної ради долучилися до онлайн-семінару на тему: «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування». Участь у нараді взяв заступник голови районної ради В.Бігас.

  Перед початком заходу начальник відділу організаційної роботи райдержадміністрації Л.Слащук піднімала питання щодо забезпечення сприяння селищною, сільськими радами належного проходження виборчого процесу в територіальних громадах.

  13 червня іспитом із хімії завершилася основна сесія ЗНО-2019. Разом з ровесниками зі всієї України випускники закладів загальної середньої освіти нашого району протягом останніх трьох тижнів пройшли тестування з 8 навчальних предметів.

  ЗНО з фізики та хімії випускники проходили на базі Вінницького національного аграрного університету, всі інші на базі закладів освіти м. Жмеринки. До пунктів тестування було організовано підвіз, учнів супроводжували відповідальні особи.

  Відповідно законодавства України розпорядженням голови райдержадміністрації 14.02.2018р. № 36, "Про затвердження графіків особистого прийому громадян" визначено порядок проведення особистого прийому громадян головою, першим заступником та заступником голови райдержадміністрації. Проведення особистого прийому проводиться не рідше чотирьох разів на місяць. Прийомний день у голови райдержадміністрації здійснюється щоп’ятниці з 9 години по 13 годину.

  Щорічно 14 червня весь світ відзначає міжнародне свято – День донора крові.

  У виборі дати заснування цього дня брали участь три організації, які виступають за добровільну та безоплатну здачу крові. Це Федерації товариств Червоного Хреста і організацій донорів крові, третя організація – Міжнародне товариство з переливання крові.

  Під час літньої спеки виникає великий ризик перегрівання, сонячних і теплових ударів.

  Сонячний удар – це стан, що виникає внаслідок сильного перегріву голови прямими сонячними променями, в результаті чого розширюються мозкові кровоносні судини, відбувається приплив крові до голови.

  Основна причина сонячного удару – сонце, що нещадно обпікає вашу непокриту голову або голе тіло. Також сонячному удару сприяють духота, безвітряна погода, переїдання, розпивання спиртних напоїв на пляжі.

  1 152 619 грн. заборгованості із заробітної плати на користь працівників стягнули державні виконавці Вінницької області з початку року з недобросовісних роботодавців. А це 96 виконавчих проваджень, завершити які вдалося завдяки застосуванню низки заходів примусового характеру. Разом з тим, станом на 10.06.2019 року, в органах державної виконавчої служби Вінницької області перебуває 155 виконавчих проваджень на суму 3 642 729 грн. про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами.

  Літо – це період додаткового заробітку для студента, коли він отримує шанс не тільки заробити, а й отримати досвід у тій чи іншій сфері. Зазвичай влітку студенти працюють у сферах громадського харчування, торгівлі, організації дозвілля, туризму тощо.

  Звичайно, це добре і на роботу студентів брати можна й потрібно, але при цьому у роботодавців можуть виникнути питання. Як правильно оформити трудові стосунки із студентом, чи відрізняються його трудові права від інших працівників, які правила оподаткування його заробітку?

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України", який передбачає процедуру імпічменту Президента.

  Про це спікер повідомив на своїй сторінці у Twitter. “Сьогодні (12 червня, - ред.) підписав Закон України №1098 "Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України" і передав його на підпис Президенту України”, - зазначив Парубій.

  Уряд виділив гроші на придбання близько 500 квартир для учасників бойових дій, переселенців і майданівців, – Володимир Гройсман

  Кабінет Міністрів України схвалив рішення про перерозподіл коштів і забезпечення придбання близько 500 квартир для учасників АТО та ООС, переселенців і майданівців, а також для родин загиблих воїнів. Більшість з майбутніх власників помешкань чекали на житло десятки років.

  Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку.

  Глава держави відзначив підтримку з боку ЄБРР у розвитку економіки країни.

  Володимир Зеленський також подякував президенту банку Сумі Чакрабарті за те, що ЄБРР залишається найбільшим інституційним інвестором України, і запевнив у готовності розвивати співпрацю.

  «Дякуємо вам, що ви тут, і дякуємо за те, що ви є найбільшим інвестором в Україні. Хочу запевнити, що ми нарощуватимемо нашу співпрацю», – сказав Президент.