Цимбал Інна , начальник Жмеринської районної військової адміністрації.
![]()
Спартакіада допризовної молоді обʼєднала на два дні команди із семи серед восьми територіальних громад району.
У такому форматі змагання проводимо уже третій рік поспіль. Усі, без винятку, підлітки- школярів в один голос ствердили при зустрічі, що приймають у заході участь із великим задоволенням.
І втретє Спартакіада проходить на базі Браїлівського державного навчального закладу “Браїлівський професійний ліцей”.
Директор закладу Андрій Лисак від початку і щороку підтримує таку ідею, надаючи можливість скористатися приміщеннями та площами очолюваного закладу, особисто контролює наявність відповідних умов. Дякуємо Андрію Романовичу і очолюваному ним колективу за створення безпекових та комфортних умов.
За його словами, і він, і його колеги глибоко зацікавлені підтримувати усі заходи, де діти стають сильнішими та дружнішими.
У перший день заходу в урочистому відкритті прийняли участь і ті, хто знає про патріотизм не зі слів, є учасниками бойових дій:
– помічники ветерана Жмеринської тергромади Світлана Кунцевич та Олександр Джурабаєв;
– браїлівчанин Микола Окаєвич, керівник відокремленого підрозділу громадської організації “Українське обʼєднання учасників бойових дій та волонтерів АТО.
Був запрошеним заступник голови Жмеринської районної ради Віктор Мурашко.
Звучав Гімн, майорів Прапор, лунали вітальні слова. А далі — боротьба! Біг, підтягування, метання гранати, стрільба — юнаки доводитимуть, що готові до викликів та гідні звання захисників України.
Нехай ці навички залишаються лише елементом підготовки, а життя кожного з учасників буде мирним, сповненим знань, досягнень і мрій. Спартакіада — це про силу духу, відповідальність і любов до України, але найбільше — про прагнення до миру!![]()
Дякую педагогам- керівникам команд! Ви- круті! У Вас енергії хоч відбавляй!
Радіємо, що ідею підтримують очільники освітянських відділів.
Дякую своїм колегам, – Василю Марчуку та Савчук Вікторії за те, що у надзвичайному темпі та обʼємі підготовки продумали усе до дрібниць!
Такі змагання- це про силу наших підлітків перемагати, навіть і свій страх, лінь, ґартувати себе![]()
Жмеринська районна військова адміністрація
@Жмеринська міська рада
@Северинівська територіальна громада
@Мурафська територіальна громада
@Шаргородська міська рада
@Барська міська об’єднана територіальна громада
@Копайгородська громада
@ДЖУРИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Жмеринська районна рада йонна рада
@Василь Марчук
@Вікторія Савчук
