У другому із 10 видів передбачених Всеукраїнських змагань проєкту “Пліч-о-пліч” Всеукраїнської шкільної ліги зійшлися у запеклій боротьбі школярки – волейболістки!
Серед чотирьох команд- переможців попередніх етапів у двобої визначали команду, яка представлятиме Жмеринський район в обласних змагагннях.
Змагання проходили в СК «Авангард» смт. Браїлів Жмеринської територіальної громади.
Як зазначила начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ Цимбал Інна, – від спілкування із наполегливими і граційними спортсменками- школярками додалося сили духу, маємо задля чого рухатися вперед!
Юні леді із Северинівської, Шаргородської, Барської та Жмеринської команд майже не поступалися в командній грі один одному, вели запеклу боротьбу, іноді з розривом один чи два бали.
Видовищна гра, демонстрація сили та витривалості, справжня боротьба за кубок. Усі гравці показали згуртованість і шалену жагу до перемоги.
У результаті змагань ПЕРШЕ почесне місце в запеклій тривалій боротьбі посіли волейболістки Жмеринського ліцею № 4
ІІ місце підкорили учениці Барського ліцею № 1
ІІІ місце посіла команда Шаргородського ліцею № 2
IV місце дісталося команді Чернятинської гімназії Северинівської громади
Минулого року район на обласному етапі також представляли волейболістки із Жмеринської громади – команда із Жмеринського ліцею №1.
Цього ж року розраховуємо, що спортсменкам – ліцеїсткам, але уже із ліцею № 4, вдасться вибороти для району призове місце в обласному етапі змагань.
Щиро вдячна усьому тренерському складу, Бачила: Ви хвилювалися більше за учасників, – і так кожного разу, бо Ви живете своєю справою, живете дітьми і спортом.
Бажаємо плідних тренувань, подальших успіхів та перемог!
Разом крокуємо «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ» до нових спортивних вершин!
Жмеринська міська рада
Барська міська об’єднана територіальна громада
Шаргородська міська рада
Северинівська територіальна громада
Євгеній Корнійчук
Василь Марчук
Вікторія Савчук
