На Вінниччині створено надсучасний реабілітаційний центр у межах національної мережі RECOVERY

На Вінниччині створено надсучасний реабілітаційний центр у межах національної мережі RECOVERY

11.07.2024, 11:27

У Вінниці створено надсучасний реабілітаційний центр у межах національної мережі RECOVERY. Задля допомоги Силам безпеки й оборони України її заснували Віктор та Олена Пінчуки.

Як зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, центр базується в одному з ключових закладів регіону та надає безоплатні послуги для військових після поранень. Від початку повномасштабного вторгнення проліковано 1522 військовослужбовці. 

«Так, завдяки додатковій угоді з благодійниками у 2024 році центр буде розширено відповідно до світових стандартів інклюзивності й технологічності. Це неабиякий поштовх у розвитку напряму реабілітації на Вінниччині. Ми зможемо надавати послуги нашим військовим ще краще, ще якісніше. Головне, що є фахова, смілива команда, яка не боїться викликів і прагне щоденно працювати над відновленням наших героїв та героїнь!» – підкреслила Наталя Заболотна.

Також Перший заступник Начальника ОВА додала, що реабілітаційний інноваційний центр RECOVERY створено на засадах партнерства між державою та приватним сектором.

«Сьогодні функціонує 12 центрів національної мережі RECOVERY. Разом вони надали безоплатну допомогу понад 12 тисячам військових. До зими 2024/2025 засновники ініціативи Віктор та Олена Пінчуки планують розширити мережу до 18 надсучасних центрів із потужністю 25 тисяч пацієнтів щорічно». – зауважила посадовиця.

Залишити відповідь