У День Конституції України на Вінниччині вшанували пам’ять борців за Незалежність різних часів

У День Конституції України на Вінниччині вшанували пам’ять борців за Незалежність різних часів

28.06.2024, 11:20

З нагоди 28-ї річниці з дня прийняття Конституції України відбулося покладання квітів до пам’ятних місць – меморіальних дошок та пам’ятників борцям за Незалежність України різних часів.

На площі Тараса Шевченка у Вінниці біля мультимедійної стели зібрались керівництво області й міста, військовослужбовці, представники громадськості.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які на полі бою віддали власне життя захищаючи нашу свободу і єдність.

«Сьогодні ми схиляємо голови в пошані перед тими, хто втратив життя, виконуючи свій громадянський обов’язок.  За увесь період незалежності! Ми продовжуємо цю справу.  Бо знаємо, що найголовніше – це людські цінності.  Людина.  Те, що вона може нести у цей світ, завдяки тому що має права.  Я щиро вірю в те, що ми будемо жити за принципами демократії та свободи.  Бо пройшли чималий шлях і знаємо ціну перемоги та миру. Слава Україні!» – зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

З нагоди відзначення  Дня Конституції України також курсанти навчальних закладів Вінниці здійснили делеговане покладання до:

  • Скульптурної композиції «Дерево Свободи», присвяченої Героям Небесної Сотні та Революції Гідності;
  • Меморіальної дошки І-му Уряду Української Народної Республіки, який тричі знаходився у м. Вінниці;
  • Бюсту Михайла Грушевського – українського історика, громадського та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки (1917–1918);
  • Пам’ятника українському державному та військовому діячу часів Української революції 1917—1921 рр., Голові Директорії УНР, отаману війська та флоту УНР Симону Петлюрі;
  • Меморіальної дошки Дмитра Марковича, який був Міністром юстиції в Уряді Директорії та головою Подільської і членом Центральної Ради Української Народної Республіки.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Залишити відповідь