У Вінницькій обласній дитячій лікарні проводять майстер-класи «Допоможи собі сам» для маленьких пацієнтів

У Вінницькій обласній дитячій лікарні проводять майстер-класи «Допоможи собі сам» для маленьких пацієнтів

На Вінниччині провели засідання щодо протидії торгівлі людьми

27.06.2024, 10:58

Торгівля людьми залишається найсерйознішою проблемою як у мирний, так і у часи збройних конфліктів. Умови воєнного стану створюють найбільш сприятливі умови для торгівлі та експлуатації людей. Внаслідок цього, особливо зростають випадки внутрішньої торгівлі людьми.

Протягом першого півріччя до місцевих військових адміністрацій Вінницької області із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі звернулося три особи.

26 червня відбулося засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Порядок денний включав такі питання:

  • Про обговорення плану заходів з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня).
  • Про організацію роботи правоохоронних органів області у сфері протидії торгівлі людьми та поінформованість слідчих органів поліції щодо проведення та встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
  • Про підсумки регіональної інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми «Тобою скористались».

За підсумками засідання визначено конкретні кроки суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми щодо реалізації державної політики на регіональному рівні.

Зокрема, підготовка й затвердження обласного плану заходів з проведення обласної інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми 30 липня.

Залишити відповідь