У дитячий будинок сімейного типу Побережних Лариси Володимирівни та Павла Андрійовича із с. Сербинівці Северинівської територіальної громади влаштовано ще одну дитину.

У дитячий будинок сімейного типу Побережних Лариси Володимирівни та Павла Андрійовича із с. Сербинівці Северинівської територіальної громади влаштовано ще одну дитину.

Під головуванням начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни Цимбал Цимбал Інна відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей Жмеринської районної військової адміністрації.

Дівчинка 13 років, яка до цього не йшла на контакт із жодною іншою родиною та останній час мешкала в лікарні, зразу потягнулася саме до цього подружжя.

Будинок сімейного типу Побережних функціонує уже більше 15 років, наразі у ньому виховується 7 прийомних дітей.

Подружжя його створило давно, коли рідна донька була ще маленькою. Сьогодні вона за кордоном. А прийомні батьки виховують прийомних дітей.

Так, це робота, за яку сповна фінансує держава як заробітню платню батькам- вихователям, так і на утримання дітей.

💪Але нехай кожен, хто заздрить “заробіткам”, а є й таке,- спробує того “хліба”.

Кожна така сім’я – під особистим контролем керівника області. за дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА відповідні служби забезпечують постійний моніторинг потреб та проблем для спільного вирішення.

Не все ідеально у таких родинах.

Але керівники закладів, де навчаються прийомні діти,дуже позитивно відгукуються про їх доглянутість, стстемний контроль та опіку з боку батьків- вихователів.

На засіданні комісії з питань захисту прав дітей Жмеринської районної військової адміністрації офіційно запротоколювали відповідним рішенням довлаштовання дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання у дитячий будинок сімейного типу Побережних Лариси Володимирівни та Павла Андрійовича.

Жмеринська районна військова адміністрація

Северинівська територіальна громада

#Єгоров_Костянтин

#Служба_у_справах_дітей_Жмеринської_РВА

Залишити відповідь